دوشنبه, 07 خرداد 1403
دوشنبه, 07 خرداد 1403

روزنامه سفیر ایلام

[ شماره ۴۹۹ ]

سفیر ایلام ه

به گزارش سفیر ایلام؛ سردار جمال شاکرمی روز سه شنبه در جلسه ستاد کرونای استان ایلام با حضور وزیر بهداشت درمان و آموزش پزشکی اظهار داشت: دشمنان و معاندان تلاش بسیاری کردند که از موضوع کرونا به سود اهداف شوم خود بهره برداری کنند اما همدلی مردم و مسوولان اجازه نداد خواب شوم دشمنان را تعبیر شود.

وی افزود: سپاه استان ایلام با تمام توان و امکانات به یاری دانشگاه علوم پزشکی آمد و بضاعت خود را در اختیار ستاد کرونا و مسوولان کادر درمان استان قرار داد، هرچند سپاه استان ایلام به نسبت سایر استان ها از امکانات و تجهیزات کمتری برخوردار است.

فرمانده سپاه امیرالمومنین (ع) ایلام یادآور شد: اما در این مدت و پس از شیوع کرونا سه هزار متر مربع به زیرساخت های سپاه برای مهار ویروس کرونا استان اضافه شد.

شاکرمی به اجرای طرح موفق سلامت محله محور شهید قاسم سلیمانی در استان ایلام اشاره و اضافه کرد: با اجرای این طرح از آذر تا اسفندماه ۹۸ درصد میزان فوتی های استان ایلام کاهش یافت و این طرح در استان کوچکی چون ایلام بهتر جواب داد.

وی ادامه داد: البته در اجرای موفق طرح غربالگری سلامت محله محور شهید قاسم سلیمانی مشارکت مردم، علوم پزشکی، هلال احمر، بسیج و سایر دستگاه ها تاثیرگذار بود.

شاکرمی در مورد کمک های مومنانه استان ایلام هم توضیح داد: در این مدت شیوع کرونا تاکنون ۱۰۰ میلیارد تومان کمک های مومنانه با همکاری خیرین، پویش های مردمی، ارگان هایی چون بنیاد مستضعفان و برکت، دستگاه های اداری و نظامی بین خانواده های محروم یا آسیب دیده از کرونا یا خانواده های مبتلا به این ویروس توزیع شد.

همرسانی کنید:

نظر شما:

security code

طراحی و پیاده سازی توسط: بیدسان