شنبه, 30 تیر 1403
شنبه, 30 تیر 1403

روزنامه سفیر ایلام

[ شماره ۴۹۹ ]

سفیر ایلام 

سخنگوی شرکت توزیع برق استان ایلام گفت: دیسپاچینگ ملی براساس سهمیه؛ میزان اجرای برنامه اضطراری بار را به استان ها اعلام می کند.

به گزارش  سفیر ایلام، محمد محمدیان شمالی با بیان اینکه زمان‌های اعلامی قطعی برق احتمالی هستند و این امر هم به دلیل عدم رعایت مصرف برق در سطح کشور رخ می‌دهد، اظهار کرد: تنها راه برون رفت از وضعیت موجود، صرفه‌جویی و رعایت الگوهای مصرف است.

وی با اشاره به اینکه جهت دریافت زمان خاموشی برق به سایت شرکت توزیع برق استان ایلام به آدرس www.bargh-ilam.ir مراجعه شود، افزود: پس از ورود به سایت از طریق کلیک بر روی گزینه‌ی مدیریت اضطراری بار در بالای صفحه با سه جدول روبرو هستید. جدول تغذیه کننده فیدرها شما را در پیدا کردن محله محل زندگی راهنمایی می‌کند و اینکه منزل یا محل کار شما در کدام فیدر قرار می‌گیرد. سپس در جدول گروه‌بندی اعمال خاموشی به دنبال این باشید که در کدام گروه قرار خواهید گرفت و در نهایت در جدول زمان‌بندی مدیریت اضطراری از تاریخ و ساعت قطعی برق آگاه خواهید شد.

سخنگوی شرکت توزیع برق ایلام بر رعایت الگوهای صحیح مصرف در منزل و محیط کار اشاره کرد و گفت: با توجه به قطعی برق در ساعت مذکور یا به صورت احتمالی آن هم به دلیل عدم رعایت شیوه‌های درست مصرف تقاضا داریم در هنگام خروج از منزل یا محیط کاری و اداری از خاموش بودن وسایل سرمایشی، رایانه‌ها و لامپ‌ها اطمینان حاصل نمایید

همرسانی کنید:

نظر شما:

security code

طراحی و پیاده سازی توسط: بیدسان