شنبه, 30 تیر 1403
شنبه, 30 تیر 1403

روزنامه سفیر ایلام

[ شماره ۴۹۹ ]
مدیر کل دامپزشکی استان ایلام گفت: افرادی که در انتخابات شرکت نکرده اند ضدیتی با نظام و ساختار ندارند و باید سعی شود مشارکت مردم در انتخابات افزایش یابد تا فرد اصلح با رای حداکثری انتخاب شود.
۱۴۰۳/۰۴/۱۳ چاپ

سفیر ایلام | احمدی مدیر کل دامپزشکی استان ایلام  اظهار داشت: انتخابات در نظام اسلامی یکی از اصلی ترین بسترهای نقش آفرینی مردم در تعیین سرنوشت خود و کشور است و به عنوان متن انقلاب است.

وی با بیان اینکه انتخابات خود یک ارزش و فرهنگ است و مهمترین و بارزترین نوع مشارکت افراد در عرصه سیاسی است اضافه کرد: انتخابات هم ارزش است و هم یک روش است و رأی‌گیری بخشی از فرایند انتخابات است و قطعاً انتخابات امری فراتر از رأی‌گیری صرف ودارای فلسفه ای ارزشمندتر از آن است.

احمدی خاطرنشان کرد: نظام اسلامی برای انتخاب رئیس جمهور به آراء مردم مراجعه می‌کند که این امر نشان دهنده این است که برای فرد فرد جامعه کمال عقلانیت در نظر گرفته شده که برای انتخاب رئیس جمهور از نظر آنها استفاده می‌شود.

این مسئول با بیان اینکه تصمیم گیران اصلی کشور مردم هستند افزود: مردم صاحب نظامند و جمهوری اسلامی مال مردم است که نشان دهنده سنت ملی و دینی است.

مدیر کل دامپزشکی استان ایلام با بیان اینکه قطعاً افرادی که در انتخابات شرکت نکرده‌اند ضدیت با نظام و ساختار ندارند گف: باید سعی شود مشارکت مردم در انتخابات افزایش یابد تا فرد اصلح با رأی حداکثری انتخاب شود.

همرسانی کنید:

نظر شما:

security code

طراحی و پیاده سازی توسط: بیدسان