شنبه, 30 تیر 1403
شنبه, 30 تیر 1403

روزنامه سفیر ایلام

[ شماره ۴۹۹ ]
مدیرکل تبلیغات اسلامی استان ایلام از برگزاری جشن بزرگ عید غدیر در شهر ایلام خبر داد.
۱۴۰۳/۰۴/۰۲ چاپ

سفیر ایلام |حجت الاسلام علی رحیمی مدیرکل تبلیغات اسلامی استان ایلام در نشست خبری با اصحاب رسانه استان با تبریک سالروز تاسیس سازمان تبلیغات اسلامی اظهار داشت: جشن بزرگ خیابانی عید غدیر در شهر ایلام روز سه شنبه هفته جاری همزمان با فرا رسیدن عید غدیر از میدان امام خمینی ( ره) تا میدان ۲۲ بهمن برگزار خواهد شد.

وی با اشاره به برپایی ۶٠ غرفه طی این جشن خاطرنشان کرد: برپایی جشن باشکوه عیدغدیر از ساعت ۳ بعد از ظهر تا ۱۰ شب با مشارکت مردم انجام می شود.

این مسئول ادامه داد: شادپیمایی عید غدیر در کشور به طول ۳۱۲ کیلومتر و در ایلام به طول ۲ کیلومتر انجام می‌شود.

وی با اشاره به برگزاری جشن نیمه شعبان خاطرنشان کرد: اطلاع رسانی مطلوب توسط اصحاب رسانه سبب برگزاری هرچه با شکوه‌تر این جشن شد که طی آن بیش از ۳٠ هزار پرس غذا و میان وعده بین شرکت کنندگان توزیع شد.

مدیرکل تبلیغات اسلامی ایلام در ادامه به برگزاری طرح آرمان به منظور غنی سازی اوقات فراغت جوانان و نوجوانان اشاره کرد و گفت: ۵۰ نقطه در استان ایلام جهت برگزاری این طرح در نظر گرفته شد که با توجه به استقبال به ۱٠٠ نقطه افزایش یافت.

رحیمی خاطرنشان کرد: این طرح توسط مبلغین و مبلغات در مساجد، حسینیه‌ها و اماکنی که از قبل پیش بینی می‌شود برگزار خواهد شد و ان شاء الله اوقات فراغت خوبی برای جوانان و نوجوانان ترسیم خواهد شد.

وی تصریح کرد: همچنین در طرح زندگی با آیه‌ها، استان ایلام مقام دوم کشوری را کسب کرد.

همرسانی کنید:

نظر شما:

security code

طراحی و پیاده سازی توسط: بیدسان