دوشنبه, 04 تیر 1403
دوشنبه, 04 تیر 1403

روزنامه سفیر ایلام

[ شماره ۴۹۹ ]
مدیرکل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی استان ایلام از ساخت و احیای تابلوهای گردشگری و راهنمای بناهای تاریخی در سطح استان خبر داد.‏
۱۴۰۳/۰۳/۰۶ چاپ

سفیر ایلام | فرزاد شریفی مدیرکل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی استان ایلام گفت: با اعتبار تخصیص یافته به مبلغ ۱۵ میلیارد ریال از محل اعتبارات ملی، تابلوهای گردشگری و راهنمای بناهای تاریخی ساخت و احیا می‌شوند. 

مدیرکل میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی ایلام گفت: در راستای وظیفه اطلاع‌رسانی و هدایت گردشگران در مسیرهای تردد، اقدام به بهسازی تابلوهای موجود و همچنین ساخت تابلوهای معرفی مسیرها و جاذبه‌های گردشگری شاخص به رنگ قهوه ای در سطح استان شده که تمامی استانداردهای تابلوهای گردشگری در آن نیز رعایت شده است. 

وی تصریح کرد: تابلوهای معرفی جاذبه‌های گردشگری و آثار تاریخی استان برای معرفی هر چه بیشتر این جاذبه‌ها و آثار در سطح استان نصب می‌شوند و تا به نوعی شناسنامه و شرح مختصری از این آثار را به مسافران عرضه کنند.

شریفی معرفی جاذبه‌های گردشگری و آثار تاریخی به گردشگران را حائز اهمیت دانست و افزود: با این اقدام گردشگران ورودی به استان ایلام علاوه بر بازدید از این آثار با تاریخچه اثر نیز آشنا می‌شوند.

همرسانی کنید:

نظر شما:

security code

طراحی و پیاده سازی توسط: بیدسان