دوشنبه, 04 تیر 1403
دوشنبه, 04 تیر 1403

روزنامه سفیر ایلام

[ شماره ۴۹۹ ]
مراسم تودیع و معارفه جانشین اداره کل حفظ آثار و نشر ارزش های دفاع مقدس استان ایلام
۱۴۰۳/۰۳/۰۷ چاپ

سفیر ایلام |سرهنگ پاسدار محمد حسین فولادی مدیر کل بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش های دفاع مقدس استان ایلام در این مراسم اظهار داشت : خدمت در بنیاد بعنوان مرکز حفظ و اشاعه ارزشهای دفاع مقدس یک ارزش تلقی می شود که باید قدر آن را دانست و بعنوان یک فرصت معنوی به آن نگریسته شود.

سرهنگ محمد حسین فولادی گفت : تمام وجود ، عزت و هستی ما به برکت وجود شهداست از این رو خدمت در چنین مکانی جهاد فی سبیل الله قلمداد شده و آثار دنیوی و اخروی چنین خدمت مقدسی قابل انکار نیست.

سرهنگ فولادی ادامه داد : به لطف خدا کارکنان این بنیاد با درک درست از برکات گفته شده ، خدمت در این مجموعه را انتخاب کرده و آگاهانه و خالصانه در مسیر تحقق اهداف نورانی ترسیم شده برای اشاعه ارزش های والای دفاع مقدس و تبیین آن در جامعه گام بر می دارند.

وی افزود: سرهنگ علی فرضی در طول نزدیک به چهار سال خدمت در جایگاه جانشین حفظ آثار ،آگاهانه و با درک درست از جایگاه معنوی خدمت در این بنیاد از هیچ کوششی برای تحقق اهداف و ماموریت های بنیاد فروگذار نبود و بخشی از موفقیت های سازمانی را مرهون پیگیری ها و مدیریت ایشان هستیم و اینک که به افتخار بازنشستگی نایل آمده اند ،برای ایشان موفقیت و سربلندی آرزومندیم.

سرهنگ فولادی ادامه داد: بر اساس ماموریت های سازمانی ،از این پس سرهنگ پاسدار سیدحسن همتی از سبزپوشان سپاه پاسداران با پیشنیه درخشان خدمت به جامعه ایثارگری،بعنوان جانشین حفظ آثار و نسر ارزشهای دفاع مقدس مسیر تحقق ماموریت ها را دنبال خواهند کرد.

سرهنگ فولادی ضمن تجلیل از خدمات سرهنگ علی فرضی یاد آور شد : جانشین جدید از طریق تعامل با مدیران استانی و رسانه ها ،با گامی استوار و برنامه ریزی دقیق ،در مسیر تحقق اهداف ارزشمند بنیاد حرکت خواهند کرد.

فولادی با اشاره به تعامل خوب و دلسوزانه مجموعه دولت با بنیاد تصریح کرد : قدردان مجموعه دولت در استان ،خصوصا استاندار جهادی ،فهیم و عادل استان هستیم ،چرا که با حضور ایشان در استان ،حمایت های مادی و معنوی از بنیاد مضاعف شد و تسریع در اجرای طرح های بنیاد را مدیون حمایت های استاندار و معاونین انقلابی ایشان هستیم.

همرسانی کنید:

نظر شما:

security code

طراحی و پیاده سازی توسط: بیدسان