یکشنبه, 26 فروردین 1403
یکشنبه, 26 فروردین 1403

روزنامه سفیر ایلام

[ شماره ۴۹۹ ]

سفیر ایلام |

سومین کتابخانه عمومی هلیلان (شهر توحید) با حضور مدیرکل کتابخانه های عمومی استان ایلام و فرماندار این شهرستان افتتاح شد.

مدیرکل کتابخانه های عمومی استان ایلام روز چهارشنبه در این آیین اظهار داشت: این کتابخانه در طبقه بالایی مسجد صاحب الزمان (عج) شهرک توحید و با همکاری هیات امناء این مسجد، اداره کل کتابخانه های عمومی استان ایلام و بنیاد علوی با هدف ترویج فرهنگ کتاب و کتابخوانی تجهیز شده و امروز با حضور مسوولان به بهره برداری رسید.

سمیه حیدری افزود: کتابخانه عمومی ولیعصر (عج) شهرک توحید هلیلان با زیربنایی به مساحت ۲۶۵ متر مربع دارای بخش های گوناگون مخزن و بخش امانات، سالن مطالعه، بخش کودک و مرجع است.

 وی ادامه داد: این کتابخانه در ۲ حوزه خدمات کتابخانه ای و اجرای برنامه های فرهنگی در راستای توسعه فرهنگ مطالعه و کتابخوانی آماده خدمت رسانی به مردم شهرستان است.

مدیرکل کتابخانه های عمومی ایلام همچنین از اختصاص یک میلیارد ریال اعتبار برای کتابخانه های شهرستان هلیلان خبر داد و گفت: این اعتبار در سفر معاون توسعه روستایی و مناطق محروم نهاد ریاست جمهوری به هلیلان بمنظور ارتقا زیرساخت ها، تعمیر و تجهیز کتابخانه های شهرستان اختصاص یافت.

حیدری اضافه کرد: همچنین در سفر معاون توسعه روستایی و مناطق محروم نهاد ریاست جمهوری به هلیلان به وی پیشنهاد شد که یک مجمتع فرهنگی در مرکز شهرستان (شهر توحید) ایجاد شود.

همرسانی کنید:

نظر شما:

security code

طراحی و پیاده سازی توسط: بیدسان