شنبه, 30 تیر 1403
شنبه, 30 تیر 1403

روزنامه سفیر ایلام

[ شماره ۴۹۹ ]

سفیر ایلام |

 مدیرکل راه و شهرسازی استان ایلام ازاجرای 69عملیات رفع تصرف اراضی ملی توسط یگان حفاظت اراضی این اداره کل طی از ابتدای سال جاری تا کنون( اول آذر ماه 1400) خبرداد.
  مهندس عبدالله بهادری مدیرکل راه و شهرسازی استان ایلام در خصوص رفع تصرف اراضی ملی و دولتی استان گفت: طی69   عملیات رفع تصرف ازابتدای سال تاکنون نزدیک به 29 هزارمترمربع ( ۲8950متر مربع)به ارزش بیش از  48 میلیاردتومان ازدست اشخاص فرصت طلب و سودجو توسط یگان حفاظت ازاراضی ملی اداره کل راه و شهرسازی استان با همکاری و همراهی دستگاه قضا و نیروی انتظامی استان خارج شده است.

مدیرکل راه و شهرسازی استان ایلام خاطر نشان کرد:3900 متر مربع از این میزان رفع تصرف مربوط به۱0 عملیات رفع تصرف در آبان ماه سال جاری می باشدکه ارزش مادی آن نزدیک به 10 میلیارد تومان است.

مدیرکل راه و شهرسازی استان ایلام در پایان ضمن تشکراز تعامل و همکاری دستگاه قضایی و نیروی انتظامی یادآور شد: به طور حتم و با قاطعیت با سودجویانی که قصد تعدی و دست درازی به اراضی ملی و بیت المال را دارند برخوردقانونی خواهیم کرد و برای تحقق این امر مهم از کلیه توان اجرایی و قانونی خود استفاده می‌کنیم.

فریدون یاسمی فرمانده یگان حفاظت اراضی راه و شهرسازی استان نیز دراین زمینه گفت: اشخاصی که قصدخرید ملک درهرنقطه ازشهرهای استان رادارندابتدا استعلام لازم ازاداره کل راه و شهرسازی درمرکزاستان و ادارات راه وشهرسازی شهرستانهای مختلف به عمل آوردندتا دردام اشخاص زمین خواروسودجوگرفتار نشوندچرا که هرگونه خرید، فروش، انعقاد قراردادو تغییرشکل زمینهای ملی و دولتی جرم محسوب شده و پیگرد قضایی دارد. 

وی خاطر نشان کرد: یگان حفاظت ازاراضی راه و شهرسازی استان ایلام با شماره تلفن شبانه روزی۱۶۵۶ آماده دریافت گزارشات مردمی درزمینه تعرض به زمینهای ملی ودولتی است.

همرسانی کنید:

نظر شما:

security code

طراحی و پیاده سازی توسط: بیدسان