یکشنبه, 26 فروردین 1403
یکشنبه, 26 فروردین 1403

روزنامه سفیر ایلام

[ شماره ۴۹۹ ]

سفیر ایلام |

سردار جمال شاکرمی در دیدار امروز نیروهای مسلح استان با نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه ایلام به مناسبت هفته دفاع مقدس اظهار داشت گفت: ۳ هزار بسته لوازم التحریر باعنوان پویش هم کلاسی مهربان در هفته دفاع مقدس در استان توزیع می شود. 
 

 فرمانده سپاه امیرالمومنین(ع) استان ایلام با بیان اینکه جنگ تحمیلی فرصتی برای شعله ورتر شدن انقلاب اسلامی شد گفت: دفاع مقدس در یک پروسه زمانی خاصی نمی گنجد، بلکه گنجینه ی عظیمی است که می توانیم در همه مقاطع از آن بهره ببریم.

وی با بیان اینکه یکی از ثمرات دفاع مقدس فرهنگ سازی است افزود: عظمت و منش شهدا آنچنان بالاست که می توانیم برای سال ها تحت تاثیر حماسه شهدایمان برنامه سازی کنیم.

فرمانده سپاه امیرالمومنین (ع) استان ایلام گفت: قاسم سلیمانی توانست در قامت یک فرمانده در جهان اسلام بدرخشد و در نهایت نیز به آرزویش رسید؛ فرماندهان ما که در صحنه ی عمل باید بااقتدارترین فرد باشند.

وی ادامه داد: نیروهای مسلح افتخار دارد که تمام قد و بدون ریا و با تمام وجود در کنار مردم هستند؛ رسالت ما این است که هر جا مردم هستند، ما هم هستیم، ما در برابر مردم ضعیف و دیوارمان خیلی کوتاه است.

سردار شاکرمی افزود: امروز اجازه نمی دهیم هیچ پدیده ناامنی در مرزها شکل بگیرد؛ ویژگی مهم هفته دفاع مقدس امسال تقارن آن با اربعین حسینی و ورود به برنامه کنگره ۳۰۰۰ شهید استان است.  

وی ادامه داد: فردا سه شنبه با حضور ۱ میلیون رزمنده از سراسر کشور در قالب ویدئو کنفرانس با رئیس جمهور دیدار خواهیم داشت؛ سهم استان ایلام ۲۵۰۰ نفر است و از رزمنده ها تجلیل خواهد شد.

سردار شاکرمی با بیان اینکه شعار محوری امسال در هفته دفاع مقدس" ما مقتدریم" خواهد بود، افزود: در هفته دفاع مقدس ۲۳ برنامه شاخص، ۷۳ عنوان برنامه و ۴۰۰  برنامه در دستور کار خواهد بود.

 ایلام گفت: از دیگر برنامه ها مراسم توزیع ۳۰۰۰ بسته لوازم التحریر باعنوان پویش هم کلاسی مهربان و دیدار معلمان و عوامل اجرایی مدارس راهیان کوثر سپاه با نماینده ولی فقیه در استان به مناسبت بازگشایی مدارس خواهد بود.

همرسانی کنید:

نظر شما:

security code

طراحی و پیاده سازی توسط: بیدسان