به گزارش خبرگزاری تسنیم از ایلام، حجت‌الاسلام الله‌نور کریمی‌تبار صبح امروز در دیدار جمعی از کادر درمان بیمارستان‌ تامین اجتماعی ایلام اظهار داشت: "مهم‌ترین راه بازسازی سرمایه اجتماعی" تحقق عدالت است. نماینده ولی‌فقیه ..." /> به گزارش خبرگزاری تسنیم از ایلام، حجت‌الاسلام الله‌نور کریمی‌تبار صبح امروز در دیدار جمعی از کادر درمان بیمارستان‌ تامین اجتماعی ایلام اظهار داشت: "مهم‌ترین راه بازسازی سرمایه اجتماعی" تحقق عدالت است. نماینده ولی‌فقیه ..." />
پنجشنبه, 10 خرداد 1403
پنجشنبه, 10 خرداد 1403

روزنامه سفیر ایلام

[ شماره ۴۹۹ ]

سفیر ایلام |

گروه استان‌ها- نماینده ولی‌فقیه در استان ایلام گفت: مهم‌ترین راه بازسازی "سرمایه اجتماعی"تحقق عدالت است.
به گزارش خبرگزاری تسنیم از ایلام، حجت‌الاسلام الله‌نور کریمی‌تبار صبح امروز در دیدار جمعی از کادر درمان بیمارستان‌ تامین اجتماعی ایلام اظهار داشت: "مهم‌ترین راه بازسازی سرمایه اجتماعی" تحقق عدالت است.

نماینده ولی‌فقیه در استان ایلام گفت: سرمایه اجتماعی مردم هستند و خدمت به مردم موجب حفظ و صیانت از سرمایه اجتماعی می‌شود.

امام جمعه ایلام افزود:  خدمت کادر درمان و ارائه خدمات مطلوب درمانی به مردم علاوه بر امیدآفرینی به حفظ سرمایه اجتماعی نیز منجر می‌شود که این کار وظیفه سنگینی بر دوش کادر درمان در استان ایلام گذاشته است.

وی خدمت بی‌منت و تسریح در برطرف کردن مشکلات مردم در حوزه درمان را متذکر و آن را دارای اجر مادی و معنوی عنوان کرد و گفت: توزیع عادلانه امکانات خاصه امکانات دارو و درمان و تکمیل زیرساخت‌های درمانی، توجه به رفع مشکلات معیشتی مردم ضروری و این موارد از شاخصه‌های عدالت است.

نماینده ولی‌فقیه در استان ایلام به شعار دولت سیزدهم در رابطه با عدالت و عدالت محوری اشاره و یادآور شد: شاخصه دولت سیزدهم گسترش عدالت است پس تمام کارگزاران این دولت باید در مسیر عدالت حرکت کنند تا حق به حق‌دار برسد.

روحیه جهادی و مطالبه‌گری مدیران برای خدمت و اخذ امکانات و نیازهای استان و توزیع مناسب با شرایط تمام مناطق استان مورد انتظار است خاطرنشان کرد: اخذ امکانات و توزیع عادلانه در جغرافیای استان علاوه بر حفظ سرمایه اجتماعی به امنیت پاسدار استان نیز ختم می‌شود.


امام جمعه ایلام گفت: برطرف کردن نیازهای درمانی، تکمیل و ساخت زیرساخت‌های بیمارستانی و ارائه خدمات به بیمه‌ شدگان که در خانواده بزرگ تامین اجتماعی عضو هستند مورد انتظار مردم ایلام است که مورد توجه عملی و اقدام جهادی قرار گیرد

همرسانی کنید:

نظر شما:

security code

طراحی و پیاده سازی توسط: بیدسان