جمعه, 25 خرداد 1403
جمعه, 25 خرداد 1403

روزنامه سفیر ایلام

[ شماره ۴۹۹ ]

سفیر ایلام |

۱۰ پروژه هفته دولت هلیلان با اعتباری افزون بر ۲۵۰ میلیارد ریال با حضور معاون سیاسی ، امنیتی استاندار و مسوولان استانی و شهرستانی کلنگ زنی و افتتاح شد.

به گزارش سفیر ایلام، فرماندار هلیلان روز پنجشنبه در این آیین ضمن گرامیداشت هفته دولت اظهار داشت: از مجموع پروژه های هفته دولت هلیلان هفت پروژه از اعتبارات ملی، منابع داخلی و اعتبارت دستگاه ها اجرایی در حوزه زیرساختی، عمرانی و ورزشی افتتاح و سه پروژه نیز کلنگ زنی شد.

سعید شهبازی افزود: گازرسانی به گلخانه صنعتی هلیلان به طول سه کیلومتر، زمین چمن مصنوعی کهره، اجرای طرح هادی در ۳۰ روستای شهرستان، احداث مسکن مددجویان نمونه هایی از این طرح هاست.

وی تاکید کرد: همچنین امروز پروژه های آبرسانی به روستای میدر علیا در دهستان زردلان، زمین چمن مصنوعی روستای شیرواند و سرچم نیز کلنگ زنی شد که امیدواریم با تزریق اعتبارات دستگاه و نهادهای انقلابی این پروژه ها در اسرع وقت به بهره برداری برسند.

شهبازی یادآور شد: هفته دولت گاز رسانی به ۱۵ روستا هلیلان نیز با اعتباری افزون بر ۲۷ میلیارد ریال توسط شرکت گاز استان از منابع ملی به بهره برداری رسید.

به گزارش سفیر ایلام به نقل از ایرنا ،حضور در مزار شهدای گمنام، بازدید از زمین چمن مصنوعی شهر کهره، بازدید از گلخانه هیدروپونیک هلیلان و حضور در نشست ستاد کرونا شهرستان از دیگر از برنامه های معاون سیاسی امنیتی استاندار در هلیلان بود.

شهرستان تازه تاسیس هلیلان با جمعیتی بالغ بر۲۰ هزار نفر به مرکزیت شهر توحید در ۹۰ کیلومتری ایلام قرار دارد.

بخش هلیلان تا بهمن ماه سال ۹۸ جزو شهرستان چرداول بود که با مصوبه هیات دولت به عنوان یازدهمین شهرستان در استان ایلام شناخته شد.

دوم تا هشتم شهریورماه سالروز انفجار دفتر نخست‌وزیری به دست منافقان و شهادت مظلومانه شهیدان محمدعلی رجایی و محمدجواد باهنر رئیس‌جمهوری و نخست‌وزیر در سال ۱۳۶۰ به نام هفته دولت نام‌گذاری شده‌ است

همرسانی کنید:

نظر شما:

security code

طراحی و پیاده سازی توسط: بیدسان