پنجشنبه, 10 خرداد 1403
پنجشنبه, 10 خرداد 1403

روزنامه سفیر ایلام

[ شماره ۴۹۹ ]

سفیر ایلام |

مسوول بسیج سازندگی سپاه امیرالمومنین (ع) استان ایلام گفت: هلیلان درماه گذشته میزبان ۱۳۰ نفر از گروه های جهادی دانشگاه صنعتی شریف بوده که در روستاهای هلیلان و در خصوص محرومیت زدایی فعالیت کردند. 
 

علی ملک زاده ظهر امروز در گفت وگو با خبرنگار خبرگزاری فارس در ایلام گفت: هلیلان درماه گذشته میزبان ۱۳۰ نفر از گروه های جهادی دانشگاه صنعتی شریف بوده که در روستاهای هلیلان و در خصوص محرومیت زدایی فعالیت کردند.

وی افزود: توزیع کمک های مومنانه، توزیع بسته های بهداشتی، توزیع غذای گرم، قربانی در بین مردم محروم در سراسر استان ایلام و همچنین اعزام گروه های جهادی پزشکی به سراسر استان ایلام و مخصوصا شهرستان هلیلان از جمله این برنامه ها بوده است.

 مسوول بسیج سازندگی سپاه امیرالمونین(ع) استان گفت: فعالیت ها در این شهرستان با توجه به  استعداد و ظرفیتی که در گروه های جهادی و بنیادهایی که در سطح شهرستان هلیلان وجود دارد انجام می شود.

وی ادامه داد: با محوریت سپاه امیرالمومنین(ع)استان ایلام و به نام و یاد شهدا و سرداران و سه هزار شهید استان ایلام برنامه های عمرانی و غیر عمرانی برای این شهرستان در نظر گرفته شده که در ماه های آتی در خدمت این مردم در جهت رفع محرومیت زدایی خواهیم بود

همرسانی کنید:

نظر شما:

security code

طراحی و پیاده سازی توسط: بیدسان