شنبه, 30 تیر 1403
شنبه, 30 تیر 1403

روزنامه سفیر ایلام

[ شماره ۴۹۹ ]

سفیر ایلام |

فرمانده سپاه امیرالمومنین(ع) استان ایلام از آمادگی سپاه امیرالمومنین(ع) استان ایلام بر ای واکسینه کردن شهروندان و تزریق روزانه ۲ هزار دوز واکسن در مراکز تجمیعی خبرداد.
سردار جمال شاکرمی در گفت‌وگو با خبرنگار سفیر ایلام، از آمادگی سپاه امیرالمومنین(ع) استان ایلام بر ای واکسینه کردن شهروندان و تزریق روزانه 2 هزار دوز واکسن در مراکز تجمیعی خبرداد.

فرمانده سپاه امیرالمومنین(ع) استان ایلام گفت: سپاه امیرالمومنین(ع) در راستای خدمت بی منت به مردم ولایی ایلام از بدو شیوع ویروس کرونا در طرح‌های متنوع برای مقابله و پیشگیری از این ویروس به جد اقدام کرده است.

حضور و فعال بودن تیم‌های بسیجی در طرح شهید سلیمانی، کمک‌های مومنانه به خسارت دیدگان از کرونا و فعال کردن مرکز تنفسی برای مبتلایان به کرونا مازاد بر توان دانشگاه علوم پزشکی استان ایلام و آماده بکار بیمارستان صحرایی و مرکز قرنطینه بیماران در استان از جمله اقدامات قبل و حین شیوع بیماری در استان ایلام توسط سپاه بودکه فرمانده سپاه امیرالمومنین(ع) به آن اشاره و یادآورشد: سپاه امیرالمومنین(ع) استان ایلام تمام قد در اختیار سلامت مردم است.

فرمانده ارشد نظامی استان ایلام به فعالیت سپاه استان در راستای اقدامات واکسیناسیون عمومی گریزی زد و گفت: تجهیز دو مرکز تجمیعی در مرکز استان با آمادگی برای تزریق روزانه دو هزار دوز انجام شده است.

وی افزود: توان سپاه برای افزایش مراکز تزریق واکسن و بهره مندی از توان نیروی انسانی درمانی این سپاه نیز در اختیار دانشگاه علوم پزشکی استان ایلام است.

سردار شاکرمی یادآورشد: سپاه امیرالمومنین(ع) استان ایلام در لبیک به فرمان رهبر معظم انقلاب با تمام توان برای خدمت به مردم و افزایش سطح سلامت آنان اقدام کرده است و به زودی بیمارستان 128 تختخوابی سپاه امیرالمومنین(ع) استان ایلام در هفته دفاع مقدس آغاز به فعالیت خواهد کرد.

وی افتتاح و بهره‌برداری از بیمارستان 128 تختخوابی سپاه امیرالمومنین(ع) استان ایلام را گامی در راستای خدمت بی منت سپاه به مردم ایلام دانست و گفت: این بیمارستان می‌تواند در افزایش سطح سلامت مردم ایلام مثمر ثمر باشد.

با هم تصاویری از محل تزریق واکسن در مجتمع ورزشی قلاویزان را ببینیمنویسنده: سمیه محمدی
همرسانی کنید:

نظر شما:

security code

طراحی و پیاده سازی توسط: بیدسان