پنجشنبه, 10 خرداد 1403
پنجشنبه, 10 خرداد 1403

روزنامه سفیر ایلام

[ شماره ۴۹۹ ]

سفیر ایلام |

فرمانده سپاه امیرالمومنین(ع) استان ایلام گفت: محرومیت زدایی در روستاها و مناطق محروم ایلام اولویت بسیج سازندگی است.

سردار جمال شاکرمی در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم در ایلام؛ اهداف بسیج سازندگی را عمق بخشی داخلی انقلاب اسلامی، کمک به دولت در آبادانی کشور و محرومیت زدایی عنوان کرد و اظهار داشت: این شجره طیبه به تدبیر مقام معظم رهبری رشد و نمو کرد و امروز به عنوان امید در دل مناطق محروم کشور و خاصه استان ایلام، برای زدودن چهره فقر و محرومیت شناخته شده است.


فرمانده سپاه امیرالمومنین(ع) استان ایلام گفت: نهال به ثمر نشسته بسیج سازندگی که در عرصه‌های مختلف  که در ساخت و تعمیر و مرمت  مدارس، خانه بهداشت، خانه نیازمندان،‌ مساجد، بقاع متبرکه،‌حسینیه،‌ آب رسانی روستایی، کتابخانه­‌ها،‌ پایگاه مقاومت، ‌فضاهای ورزشی، گلزار شهدا، پروژه­ های عمران منابع طبیعی، پروژه های حوادث غیر مترقبه و .... فعالیت دارد توانسته است به اهداف خود دست یابد.

وی معیار ارزیابی از موفقیت  و دستآوردهای بسیج سازندگی را نگاه مثبت مردمی عنوان کرد و بیان داشت: پروژه‌ها که به همت بسیج سازندگی صورت می‌گیرد باید تداوم یابد تا مردم در مناطق مختلف استان به رفاه دست پیدا کنند.

سردار شاکرمی که از پروژه‌های محرومیت زدایی  مناطق شهرستان‌های ایلام و چوار بازدید میدانی داشت خاطرنشان کرد: خدمات بسیج سازندگی بی مزد و منت و برای رفاه مردم و به دور از هیاهوهای مرسوم انجام می‌شود و تاکنون در استان ایلام و مناطق هدف توانسته است به اهداف و برنامه‌های خدمات رسانی خود دست پیدا کند.

فرمانده سپاه امیرالمومنین(ع) استان ایلام افزود: بسیج سازندگی در سال جاری نیز در استاندر عرصه های مختلف کشاورزی، عمرانی و بهداشتی خدمات ارائه می دهد و استمرار این خدمات تا زدون محرومیت بر چهره مناطق استان ادامه خواهد داشت.

همرسانی کنید:

نظر شما:

security code

طراحی و پیاده سازی توسط: بیدسان