پنجشنبه, 10 خرداد 1403
پنجشنبه, 10 خرداد 1403

روزنامه سفیر ایلام

[ شماره ۴۹۹ ]

سفیر ایلام 

مدیرکل تبلیغات اسلامی ایلام با بیان در اولویت قرار داشتن سلامت مردم گفت: به علت وضعیت فوق بحرانی کرونا در استان مراسم عزاداری بزرگ تاسوعا و عاشورای حسینی برگزار نمی‌شود.

حجت الاسلام محمد فتاحی در گفت و گو با خبرنگار تسنیم ایلام، با بیان در اولویت قرار داشتن سلامت مردم گفت: به علت وضعیت فوق بحرانی کرونا در استان مراسم عزاداری بزرگ تاسوعا و عاشورای حسینی برگزار نمی‌شود.

مدیرکل تبلیغات اسلامی  ایلام گفت: برگزاری مراسم عزاداری تاسوعا و عاشورا حسینی به صورت محدود در فضای باز مساجد و محله ها، با رعایت شیوه‌نامه‌های بهداشتی انجام و مراسم عزاداری بزرگ تاسوعا و عاشورای حسینی مشابه سنوات گذشته انجام نمی‌شود.

وی لحاظ کردن شرایط موجود استان ایلام از نظر شیوع کرونا و در اولویت بودن سلامت شهروندان را عامل این اقدام عنوان کرد و بیان داشت: مردم ولایی ایلام که با رعایت پروتکل‌ها و تقید به مصوبات ستاد کرونا عزاداری‌های با شکوه برگزار کرده‌اند و ارادت خود را به سید و سالار حسینی(ع) ابراز داشته‌اند به این تصمیم نیز مقید و اجرای آن را با عزاداری در منازل به انجام می‌رسانند.


فتاحی خاطرنشان کرد:در این که مقام معظم رهبری،  علما و بزرگان دین و مدیران بهداشت و درمان بر حفظ جان مردم در برابر ویروس کرونا به عنوان یک اولویت اصلی تاکید دارند، تقید به تصمیمات ستاد اجتناب ناپذیر است و دسته جات و هیئت‌ها نیز در انجام آن از هیچ کوششی دریغ نخواهند کرد

همرسانی کنید:

نظر شما:

security code

طراحی و پیاده سازی توسط: بیدسان