سه شنبه, 02 مرداد 1403
سه شنبه, 02 مرداد 1403

روزنامه سفیر ایلام

[ شماره ۴۹۹ ]

سفیر ایلام |


طرح ممنوعیت‌های تردد از ساعت ۱۲ روز گذشته یکشنبه ۲۴ مردادماه همزمان با سراسر کشور در استان ایلام آغاز شده است.
به گزارش خبرگزاری تسنیم از ایلام، در پی افزایش تصاعدی آمارهای کرونا و ابلاغ مصوبات ستاد ملی کرونا در تمامی مبادی ورودی شهر‌های استان از تردد خودرو‌های غیر بومی به داخل شهر‌های قرمز و نارنجی  ممانعت به عمل می‌آید.

 بر اساس قانون هرگونه تردد از شهر‌های با وضعیت قرمز مبلغ یک میلیون تومان و در شهر‌های با وضعیت نارنجی نیز مبلغ 500 هزار تومان جریمه خواهد داشت.

بر اساس اعلام ستاد ملی کرونا، تمام مجوزهای صادر شده برای تردد لغو شده است و علاوه بر آن، افرادی که در این زمینه تخطی کنند جریمه می شوند و جریمه آن ها نیز پس از گذشت یکماه، دو برابر و اخذ می شود.

طرح ممنوعیت‌های تردد از ساعت 12 روز گذشته یکشنبه (24 مرداد) اعمال و تا پنجم شهریور ادامه دارد. 

 تردد در ورودی و خروجی ایلام ممنوع است
استاندار ایلام در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم در ایلام،  با اعلام ممنوعیت تردد در ورودی و خروجی ایلام اظهار داشت: در‌خواست در خانه ماندن و پرهیز از تردد در جاده ها و معابر را از شهروندان داریم.

محمد نوذری گفت: تمام عوامل اجرایی و نظارتی بر اجرای طرح در استان ایلام با تلاش‌های بی وقفه خود اجازه نخواهند داد خللی بر اجرای طرح محدودیت ابلاغی وارد شود.

رئیس ستاد مقابله با کرونا استان ایلام افزود: مصوبات ستاد ملی کرونا سراسری است و ورود و خروج پلاک‌های خارج از استان ایلام ممنوع است و انتظار داریم شهروندان به این مهم به دقت توجه کنند.

نوذری از لغو تمام مجوزهای صادره قبلی و موجود در دست افراد خبر و بیان داشت: هیچ مجوزی پذیرفته نیست و تمام شرابط منطبق با دستوالعمل‌های ابلاغی است .

استاندار ایلام این محدودیت‌ها و سخت‌گیری در اجرای آن را به جهت حفظ سلامت مردم عنوان کرد و گفت: مردم مسئولیت دستگاه‌های ناظر بر اجرای طرح را بپذیرند و به محدودیت‌ها مُقید باشند تا انشاالله از شَر این ویروس خبیثه نجات پیدا کنیم.

ختم سخنان استاندار ایلام آن بود که گفت: مردم بزرگوار ایلام، با عدم حضور در جاده‌ها و در خانه ماندن  مجریان را در اجرای موفق طرح محدودیت کمک کنید. انتظار داریم در خانه بمانید و از تردد در جاده‌ها و معابر پرهیز کنید.

 
 
 
 
 

همرسانی کنید:

نظر شما:

security code

طراحی و پیاده سازی توسط: بیدسان