پنجشنبه, 10 خرداد 1403
پنجشنبه, 10 خرداد 1403

روزنامه سفیر ایلام

[ شماره ۴۹۹ ]

سفیر ایلام |

مدیرکل کمیته امداد امام خمینی«ره» استان ایلام گفت: از ابتدای امسال تاکنون 1600 شغل با اعتبار 55 میلیارد تومان برای نیازمندان و مددجویان ایلامی ایجاد شده است. 
 

‍ قنبر موسی نژاد صبح امروز در گفت وگو با خبرنگار خبرگزاری فارس در ایلام گفت: از ابتدای امسال تاکنون بیش از یک هزار و 600 شغل برای مددجویان و نیازمندان جویای شغل در این استان از طریق پرداخت تسهیلات و کاریابی ایجاد شده است.

وی افزود: برای ایجاد و راه اندازی این تعداد شغل بیش از 55 میلیارد تومان از محل تسهیلات بانک ها و اعتبارات این نهاد در صندوق قرض الحسنه امداد ولایت پرداخت شده است.

مدیرکل کمیته امداد امام خمینی«ره» استان ایلام به مشارکت بانک های استان در ایجاد شغل برای مددجویان و نیازمندان اشاره کرد و گفت: از ابتدای امسال تاکنون با مشارکت هشت بانک در این استان بیش از 33 میلیارد تومان از محل تبصره 16 بودجه کشور صرف ایجاد اشتغال برای مددجویان جویای کار در استان شده که این رقم صرف ایجاد شغل برای 700 نفر شده است.

موسی نژاد تصریح کرد: علاوه بر این تعداد شغل که با پرداخت تسهیلات قرض الحسنه ایجاد شده اند، تعداد 600 شغل نیز از طریق کاریابی در موسسات، شرکت ها و مراکز تولیدی نیز برای مددجویان این نهاد ایجاد شده است.

مدیرکل کمیته امداد امام خمینی«ره» استان ایلام با عنوان اینکه امسال میزان اعتبارات اشتغال زایی برای مددجویان کمیته امداد دوبرابر سال گذشته شده است، تصریح کرد: به حول و قوه ی الهی امسال در زمینه اشتغال برنامه های متنوعی تدارک دیده شده و اتفاقات خوبی در زمینه اشتغال رخ خواهد داد

همرسانی کنید:

نظر شما:

security code

طراحی و پیاده سازی توسط: بیدسان