یکشنبه, 26 فروردین 1403
یکشنبه, 26 فروردین 1403

روزنامه سفیر ایلام

[ شماره ۴۹۹ ]

سفیر ایلام |

رییس خانه مطبوعات و رسانه های استان ایلام گفت: به دلیل محدودیت های ناشی از وضعیت قرمز استان بر اثر کرونا گردهمایی بزرگداشت روز خبرنگار لغو شد. 
 

به گزارش خبرگزاری صدا و سیما مرکز ایلام؛ سجاد صیدی با تبریک فرارسیدن روز خبرنگار افزود: با توجه به شرایط حاد کرونا، برنامه‌های بزرگداشت روز خبرنگار امسال محدود به چند برنامه خواهد بود و هیچ جشن و گردهمایی حضوری برگزار نخواهد شد.

وی به اختتامیه جشنواره چهارم فصلی مطبوعات استان اشاره کرد و گفت: این آیین با حضور استاندار و جمعی از مدیران و خانواده زنده یاد حاج سامی شهبازی و حاج پژمان مهدوی فر از درگذشتگان رسانه استان عصر امروز شنبه در سالن اجتماعات استانداری ایلام برگزار خواهد شد.

رییس خانه مطبوعات و رسانه‌های ایلام ادامه داد: همچنین پیش از برگزاری این آیین از خانواده در گذشتگان رسانه استان در دفتر نماینده، ولی فقیه در استان و امام جمعه ایلام تقدیر می‌شود.

صیدی از افتتاح میدان رسانه همزمان با روز خبرنگار امسال در شهر ایلام خبر داد و گفت: همچنین همزمان با ۱۷ مردادماه با حضور اصحاب رسانه استان و ادای احترام آن‌ها به درگذشتگان رسانه استان در بهشت رضا یاد و خاطره این عزیزان گرامی داشته می‌شود.

بگفته رئیس خانه مطبوعات استان بر اساس برنامه ریزی انجام‌گرفته به مناسب ۱۷ مردادماه و بزرگداشت روز خبرنگار از تمامی خبرنگاران عضو خانه مطبوعات تقدیر خواهد شد.

صیدی از استاندار ایلام و دستگاه‌های اجرایی مشارکت کننده در اجرای آیین اختتامیه جشنواره فصلی مطبوعات و بزرگداشت روز خبرنگار تقدیر کرد.

بیش از ۲۰۰ خبرنگار در ایلام فعالیت دارند.

 

 

همرسانی کنید:

نظر شما:

security code

طراحی و پیاده سازی توسط: بیدسان