دوشنبه, 04 تیر 1403
دوشنبه, 04 تیر 1403

روزنامه سفیر ایلام

[ شماره ۴۹۹ ]

سفیر ایلام |

خیز جامعه ورزشی ایلام در کمک به نیازمندان از طریق برنامه اطعام مهدوی

جامعه ورزشی استان در یک اقدام خیرخواهانه و در حمایت از خانواده های نیازمند این استان تعداد 1300 پرس غذای گرم تهیه و برای توزیع در اختیار کمیته امداد این استان قرار دادند.

در این آیین که در محل آشپزخانه اطعام مهدوی اردوگاه امام هادی «ع» کمیته امداد ایلام برگزار شد مدیرکل ورزش و جوانان استان به همراه معاون و تعدادی از کارکنان این اداره کل در تهیه و توزیع این تعداد پرس غذا مشارکت و هزینه های این خدمت را نیز تقبل نمودند.

مدیرکل کمیته امداد امام خمینی«ره» استان ایلام در این آیین گفت: جامعه ورزشی استان با مشارکت مرکز نیکوکاری جامعه ورزش ایلام برای دومین سال پیاپی هست که در چنین کار نیکوکارانه ای در حمایت از خانواده های نیازمند مشارکت می کنند.

قنبر موسی نژاد با بیان اینکه جامعه ورزشی استان در حمایت از نیازمندان استان در طول سال مشارکت مطلوبی با این نهاد دارند افزود: کارکنان و ورزشکاران ایلامی از طریق طرح ایران مهربان حمایت تعدادی از کودکان یتیم و نیازمند استان را نیز عهده دار شده و ماهیانه به این کودکان کمک می کنند.

موسی نژاد با بیان اینکه توزیع غذای گرم و سبدهای معیشتی در بین نیازمندان استان تا پایان ماه مبارک رمضان ادامه دارد تصریح کرد: برای ماه مبارک رمضان توزیع بیش از 200 هزار پرس غذا و 32 هزار سبد معیشتی هدف گذاری شده که تاکنون بخش عمده اینکار انجام گرفته است.

علی شاهی مدیرکل ورزش و جوانان استان ایلام نیز در این زمینه گفت:در ادامه همکاری ها و تعاملاتی که بین کمیته امداد و جامعه ورزش استان وجود دارد تصمیم گرفتیم که با شرکت در برنامه اطعام مهدوی و از طریق توزیع غذای گرم در این ماه مبارک به یاری نیازمندان استان بیاییم.

وی افزود: به همین خاطر کارکنان اداره کل ورزش و جوانان استان با همکاری مرکز نیکوکاری جامعه ورزشی استان کمک هایی را به این امر خیر اختصاص داده و توانستیم در تهیه بیش از 1300 پرس غذای گرم برای نیازمندان مشارکت کنیم.

مدیرکل ورزش و جوانان استان ایلام تصریح کرد: نیازمندانی که غذا در بین آنها توزیع خواهد شد قبلا توسط کمیته امداد شناسایی شده و کار توزیع غذا نیز توسط این نهاد صورت می گیرد.

علیشاهی با عنوان اینکه کمک به نیازمندان از جمله بهترین اعمال در ماه مبارک رمضان است تصریح کرد: از مردم نیکوکار و خیر استان درخواست داریم تا فرصت باقی است و در روزهای باقی مانده ماه مبارک رمضان از طریق برنامه هایی که کمیته امداد تدارک دیده است به یاری نیازمندان استان بشتابند.

همرسانی کنید:

نظر شما:

security code

طراحی و پیاده سازی توسط: بیدسان