دوشنبه, 07 خرداد 1403
دوشنبه, 07 خرداد 1403

روزنامه سفیر ایلام

[ شماره ۴۹۹ ]

سفیر ایلام |

از ابتدای سال جاری تاکنون: پالایشگاه گاز ایلام بیش از21 هزار مگاوات ساعت برق به شبکه برق استان تزریق کرد

مدیرعامل شرکت پالایش گاز ایلام گفت: این واحد صنعتی از ابتدای سال جاری تاکنون با هدف یاری رساندن به تامین برق مورد نیاز استان، بیش از21 هزار مگاوات ساعت برق به شبکه برق استان تزریق کرده است.
به گزارش سفیر ایلام به نقل از روابط عمومی، " روح اله نوریان" از تزریق 21 هزار و 208 مگاوات ساعت برق توسط نیروگاه این شرکت از ابتدای سال جاری تاکنون به شبکه برق استان خبر داد و افزود: پالایشگاه گاز ایلام در راستای مسئولیت های اجتماعی و برای جلوگیری ازخاموشی‌ها در فصل تابستان، امسال نیز نسبت به تزریق برق در شبکه توزیع اقدام نموده است.

مدیرعامل شرکت پالایش گاز ایلام اظهار داشت: در سال گذشته نیروگاه این شرکت 43 هزار و 305 مگاوات ساعت برق به شبکه تزریق کرده و طی مدت مشابه نسبت به سال قبل، تزریق برق افزایش 84 درصدی داشته است.

نوریان خاطرنشان کرد:از ابتدای تیرماه سال جاری با توجه به افزایش مصرف و نیاز شبکه در راستای مسئولیت های اجتماعی‌، نیروگاه این شرکت نیز تولید خود را افزایش داده و روزانه 400 مگاوات ساعت انرژی الکتریکی به شبکه تحویل می دهد و به این منظور در ساعات پیک مصرف شبکه 20 مگاوات و در سایر ساعات 15 مگاوات برق به شبکه تزریق می کند.

همرسانی کنید:

نظر شما:

security code

طراحی و پیاده سازی توسط: بیدسان