دوشنبه, 07 خرداد 1403
دوشنبه, 07 خرداد 1403

روزنامه سفیر ایلام

[ شماره ۴۹۹ ]

سفیر ایلام |

گروه استان‌ها- جشن عید امامت و ولایت با رعایت تمامی پروتکل‌های بهداشتی در استان ایلام برپا می‌شود.
به گزارش خبرگزاری تسنیم ازایلام، هم‌زمان با دهه امامت و ولایت، اقصی نقاط استان ایلام آماده جشن و سرور برای این روز مبارک می‌شود که در شب و روز عید فرخنده غدیر  را با رعایت دستورالعمل‌های بهداشتی برگزار می‌کنند.

بازخوانی واقعه غدیر‌

بازخوانی واقعه غدیر‌در روز پنجشنبه در شهرستان چوار از جمله برنامه‌هایی است که به گفته سرهنگ نصراللهی معاون هماهنگ کننده سپاه امیرالمومنین(ع) استان ایلام به بازخوانی واقعه این روز مهم خواهد پرداخت و علاوه بر آن 350 هنرمند در آن نقش آفرینی دارند.

بازخوانی واقعه غدیر به مدت دو روز بعد از نماز مغرب و عشا و با رعایت پروتکل‌های بهداشتی به همت سپاه امیرالمومنین(ع) استان ایلام اجرا می‌شود.


‌دشمن می‌خواهد ما را از ولایت جدا کند/غدیر نماد امامت و استمرار نبوت است
برگزاری مراسم عید غدیر در فضای مجازی

علاوه بر مراسم بازخوانی واقعه غدیر بیش از 10 برنامه فرهنگی، هنری متنوع نیز در ایام مبارک غدیر در استان ایلام اجرا می‌شود که در این ارتباط حجت الاسلام علی چراغی‌پور به خبرنگار تسنیم در ایلام گفت: برگزاری مسابقه کتابخوانی با محوریت بیان  پرتوی از فضایل علی(ع)، تجلیل از سادت  استان ایلام،به اهتزاز پرچم متبرک حرم  مطهر حضرت علی(ع) و... از جمله این برنامه‌ها است.

رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان ایلام افزود: برگزاری این برنامه‌ها در مناطقی که ستاد مقابله با کرونا اجازه برگزاری در امکنه عمومی و روباز را بدهد به صورت حضوری و در غیر از این در فضای مجازی و در بستر برخط انجام می‌شود.

چراغی‌پور تضمین سلامت مردمدر برنامه‌های  فرهنگی را یک ضرورت عنوان کرد و خاطرنشان کرد: برنامه‌های روز غدیر با استفاده از تجارب دیگر برنامه‌های ملی و مذهبی که در بستر برخط انجام شده است به بهترین وجه ممکن و با نیت بهره‌مندی حداکثری مردم اجرایی می‌شود.

توزیع هزار دستگاه کولر آبی بین نیازمندان

قنبر موسی نژاد با اشاره به اقدامات کمیته امداد در ایام مبارک غدیر به توزیع هزار دستگاه کولر آبی بین نیازمندان تحت حمایت این نهاد اشاره کرد و گفت: علاوه بر توزیع هزار دستگاه کولر آبی در بین محرومان تحت پوشش بیش از 5 هزار پرس غذا نیز به مناسبت این روز بین مدد جویان توزیع می‌شود.

مدیرکل کمیته امداد استان ایلام در ادامه افزود: این خدمات به ارزش ریالی 45 میلیارد ریال به همت خیرین و مشارکت کمیته امداد تامین و توزیع می‌شوند.

همرسانی کنید:

نظر شما:

security code

طراحی و پیاده سازی توسط: بیدسان