پنجشنبه, 10 خرداد 1403
پنجشنبه, 10 خرداد 1403

روزنامه سفیر ایلام

[ شماره ۴۹۹ ]

سفیر ایلام |

معاون سیاسی استاندار در جشنواره ملی ایثار:

430 کیلومتر مرز استان با کشور عراق را در 8 سال دفاع مقدس همین شهدا حفظ کردند.

معاون سیاسی استاندار ایلام در جشنواره ی آموزشی جایزه ملی ایثار گفت: حفظ 430 کیلومتر مرز مشترک ایلام با کشور عراق را در 8 سال دفاع مقدس همین شهدا، ایثارگران و جانبازان بودند که حفظ کردند.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی استانداری ایلام؛ الیاس فتاحی در این جشنواره ملی با بیان این که ما هر چه داریم از خانواده معظم شهدا داریم افزود: این شهدا، جانبازان و ایثارگران بودند که جانانه از آب و خاک و ناموس این کشور دفاع کردند و حتی یک وجب از خاک کشور را به دشمن ندادند.

وی با اشاره به این که همه ی جهان شاهد رشادت های رزمندگان اسلام در 8 سال دفاع مقدس بود خاطر نشان کرد: ما به وجود همه ی رزمندگان، ایثارگران، شهدا و خانواده های ایشان افتخار می کنیم و به شهدای 8 سال دفاع مقدس درود می فرستیم.
معاون سیاسی استاندار ایلام با تشکراز برگزاری این مراسم بسیار زیبا تصریح کرد: مردم ایلام در 8 سال دفاع مقدس مدافع کشور بودند و در صحنه های مختلف مدافع نظام اسلامی بودند و همچنین حماسه آفرین انتخابات ریاست جمهوری و شوراهای شهر و روستا بودند و یکی از استانهای برتر کشور در بحث مشارکت در انتخابات بودند.
وی تأکید کرد: ما به این مردم عزیز افتخار می کنیم و آنچه که داریم از این خانواده های شهداست از همه ی روسای محترم دانشگاههای استان تشکر می کنم که به صورت ویژه پیگیر وضعیت تحصیلی خانواده های شهدا هستند .

به گزارش سفیر ایلام به نقل از روابط عمومی استانداری در جشنواره ملی ایثار از دانشجویان، دانش آموزان و طلاب دعوت شده  تا آثار علمی پژوهشی خود را ارسال کنند و درپایان از آثار منتخب تجلیل بعمل آید.

در این مراسم  از اثر محمدجعفری فرزند جانباز به عنوان اثر منتخب تجلیل شد.

همرسانی کنید:

نظر شما:

security code

طراحی و پیاده سازی توسط: بیدسان