پنجشنبه, 10 خرداد 1403
پنجشنبه, 10 خرداد 1403

روزنامه سفیر ایلام

[ شماره ۴۹۹ ]

سفیر ایلام |


گروه استان‌ها - تشدید طرح محدودیت‌های جدید کرونایی در ایلام برای مدیریت و کنترل شرایط قرمز کرونایی شهرستان‌های استان شروع و تردد خودروها از ساعت ۲۱ تا ۴ صبح ممنوع است.
به گزارش خبرگزاری تسنیم از ایلام؛ اعمال محدودیت‌های جدید کرونایی با افزایش آمار تعداد مبتلایان و بستری و مرگ‌های ناشی از کرونا در ایلام آغازشده است و تردد خودروها از ساعت 21 تا 4 صبح ممنوع است، همچنین با توجه به رنگ‌بندی شهرهای پرخطر و در معرض خطر بهرنگ‌های نارنجی و قرمز تردد خودروهای غیربومی در این استان‌ها همراه با اعمال جریمه می‌باشد.

سرهنگ ابوالفضل کهزادی در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم در ایلام اظهار داشت: افزایش تعداد شهرستان‌های در وضعیت قرمز در استان ایلام و بر اساس مصوبه ستاد ملی مقابله با کرونا این طرح در استان ایلام تشدید ورود و خروج از شهرهای قرمز مبلغ 10 میلیون ریال جریمه به دنبال دارد.

وی با اشاره به فعال بودن سامانه‌های هوشمند جاده‌ای خیابان‌های مراکز شهری گفت: دوربین‌های نصب‌شده به‌صورت شبانه‌روزی در حال کنترل تردد خودروها بوده و آن‌هایی که به‌صورت غیرمجاز رفت‌وآمد داشته باشند را اعمال قانون می‌کند.

سرهنگ رضا همتی زاده نیز اظهار داشت: طرح ممنوعیت و محدودیت‌های کرونایی به شهرها و استان‌های دارای وضعیت قرمز و نارنجی کماکان تا عادی شدن شرایط استان ادامه داشته و رانندگانی که تردد غیرضروری داشته باشند، برابر مصوبات ستاد ملی کرونا اعمال قانون می‌شوند.

وی افزود: دوربین‌های ثابت ثبت تخلفات استان نیز فعال بوده و نسبت به ثبت تخلف رانندگان نقض‌کننده مصوبات کرونا در مسیرهای منتهی به شهرهای دارای وضعیت قرمز و نارنجی اقدام می‌کنند.

رئیس پلیس‌راه استان ایلام ادامه داد: تردد وسایل نقلیه در مسیرهای منتهی به شهرستان‌های دارای شرایط قرمز و نارنجی فقط برای امورات ضروری (پزشکی-قضایی و کارکنان شاغل ادارات) بوده و در غیر این صورت، رانندگان متخلف اعمال قانون می‌شوند.

رئیس پلیس‌راه استان در پایان تصریح کرد: هدف از ایجاد ممنوعیت و محدودیت‌های در نظر گرفته‌شده قطع زنجیره انتقال ویروس کرونا و عادی شدن شرایط استان بوده که نیاز است همشهریان نیز نهایت همکاری را با عوامل پلیس‌راه و انتظامی استان داشته باشند

همرسانی کنید:

نظر شما:

security code

طراحی و پیاده سازی توسط: بیدسان