پنجشنبه, 10 خرداد 1403
پنجشنبه, 10 خرداد 1403

روزنامه سفیر ایلام

[ شماره ۴۹۹ ]

سفیر ایلام |

 شرکت توزیع نیروی برق ایلام جدول زمان‌بندی احتمالی مدیریت اضطراری بار برای هفته جاری را در نقاط مختلف این استان اعلام کرد.

به گزارش سفیر ایلام به نقل از سخنگوی  شرکت توزیع نیروی برق استان ایلام، در پی افزایش دما و رشد نامتعارف مصرف برق در نقاط مختلف کشور همچنان احتمال اعمال خاموشی در حوزه شهرستان‌های این استان نیز وجود دارد.

در این اطلاعیه آمده است: مصرف برق ایلام در این هفته از مرز ۶۵ هزار مگاوات عبور خواهد کرد، با توجه به هشدار اداره کل هواشناسی ایلام مبنی بر افزایش دما در هفته جاری و پیش بینی دمای ۵۰ درجه و فراتر از آن برای مناطق گرمسیری و دمای ۴۰ درجه و فراتر از آن برای مناطق سردسیری استان، در صورت عدم رعایت الگوهای مصرف، با مدیریت اضطراری بار ( خاموشی) روبرو خواهیم شد.

بدین لحاظ از هم استانی‌های گرامی تقاضا می‌شود تا ضمن رعایت الگوهای مصرف و خارج نمودن وسایل پرمصرف از مدار بویژه در ساعات اوج مصرف (۱۲ تا ۱۸)، استفاده از روشنایی روز و بخصوص عدم استفاده از کولرهای گازی در مناطق شمالی استان و قرار دادن آن بر روی دمای ۲۵ درجه در مناطق گرمسیری به کاهش مصرف برق و عدم اعمال خاموشی‌ها کمک کنیم.

در ادامه این اطلاعیه آمده است: که مشترکان برای اطلاع از برنامه خاموشی‌ها بر روی سایت شرکت به نشانی www.bargh-ilam.ir و یا اپلیکیشن «برق من» مراجعه نمایند.

تعداد کل مشترکان برق استان ایلام ۵۸۰ هزارنفری ایلام ۲۳۰ هزار مشترک است که بیشتر آنها خانگی است و حدود ۳۰ درصد مشترکان برق در محدوده شهرستان ایلام قرار دارند

همرسانی کنید:

نظر شما:

security code

طراحی و پیاده سازی توسط: بیدسان