دوشنبه, 07 خرداد 1403
دوشنبه, 07 خرداد 1403

روزنامه سفیر ایلام

[ شماره ۴۹۹ ]

سفیر ایلام |

 رییس پلیس راه ایلام در خصوص وضعیت اجرای محدودیت و ممنوعیت‌های تردد به شهرهای کرونایی گفت: طبق مصوبات ستاد مقابله با کرونا، تردد و ورود و خروج به شهرهای گروه‌های قرمز و نارنجی تا عادی شدن شرایط در استان کماکان ادامه دارد.

به گزارش سفیر ایلام به نقل از پایگاه اطلاع رسانی پلیس، سرهنگ رضا همتی زاده اظهار داشت: رانندگانی که به این مناطق تردد غیرضروری داشته باشند، برابر مصوبات ستاد ملی کرونا اعمال قانون می شوند. 

وی افزود: دوربین های ثابت ثبت تخلفات استان نیز فعال بوده و نسبت به ثبت تخلف رانندگان نقض کننده مصوبات کرونا در مسیرهای منتهی به شهرهای دارای وضعیت قرمز و نارنجی اقدام می کنند.

فرمانده پلیس راه استان ایلام یادآور شد: تردد وسایل نقلیه در مسیرهای منتهی به شهرستان های دارای شرایط قرمز و نارنجی فقط برای امورات ضروری(پزشکی-قضایی و کارکنان شاغل ادارات) مجاز بوده و در غیر این صورت رانندگان متخلف اعمال قانون می شوند.

سرهنگ همتی زاده اضافه کرد: هدف از ایجاد ممنوعیت و محدودیت های درنظرگرفته شده قطع زنجیره انتقال ویروس کرونا و عادی شدن شرایط استان بوده که نیاز است که همشهریان محترم نیز نهایت همکاری را با عوامل پلیس راه و انتظامی استان داشته باشند.

هم اکنون ۶ شهرستان ایلام، بدره، چوار، مهران، آبدانان و دره شهر در وضعیت قرمز کرونایی قرار دارند.

همرسانی کنید:

نظر شما:

security code

طراحی و پیاده سازی توسط: بیدسان