پنجشنبه, 10 خرداد 1403
پنجشنبه, 10 خرداد 1403

روزنامه سفیر ایلام

[ شماره ۴۹۹ ]

سفیر ایلام |

استاندار ایلام با اشاره به روزهای پایانی دولت دوازدهم، گفت: بهبود وضعیت اقتصادی، مهار کرونا و پایدار کردن خدمات آب و برق سه اولویت مهم دولت است و مسوولان استانی باید تا آخرین لحظه از خدمتگذاری به مردم دریغ نکنند.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی استانداری ایلام، محمد نوذری شامگاه پنجشنبه در گفت و گویی خبری با اشاره به روزهای آخر کار دولت دوازدهم خطاب به مدیران استان، تاکید کرد: همه ما وظیفه داریم تا آخرین دقایق مسوولیت خود با تمام توان در راستای خدمتگذاری به مردم تلاش کنیم.‌

 وی با بیان اینکه روزهای آخر کار دولت سلب مسوولیت از مدیران نمی کند، یادآور شد: امروز دولت در شرایط بسیار سختی به سر می برد که از یک طرف با تحریم‌های ناجوانمردانه و بروز مسایل و مشکلات اقتصادی و از طرف دیگر با شرایط قرمز کرونایی روبرو هستیم.

استاندار ایلام تصریح کرد: کشور در حال حاضر با مسایل و مشکلاتی نظیر شرایط اقلیمی و تبعات حاصل از آن مواجه بوده که رفع این مشکلات و موضوعات نیازمند اهتمام جدی تر و تلاش بیشتر مسوولان است.

نوذری رفع مسایل و مشکلات اقتصادی مردم، بهبود شرایط کرونایی و پایدار نمودن خدمات در حوزه آب و برق را سه اولویت مهم دولت در استان در روزهای آخر دولت دوازدهم ذکر کرد و گفت: تحقق این سه مهم علاوه بر عزم و اراده بالای مسوولان نیازمند مشارکت و همراهی بیش از پیش مردم برای غلبه بر مشکلات پیش رو است  که خوشبختانه امروز این وحدت و همدلی بین مردم و مسوولان بی بدیل است. 

 وی با اشاره به برخی مسایل و مشکلات آب و برق در استان نیز یادآور شد: علی رغم اینکه امسال شاهد کاهش بی سابقه نزولات جوی در کشور و استان بودیم اما نباید تمامی مسایل و مشکلات در این حوزه را به پای شرایط اقلیمی گذاشت و دستگاه های متولی باید در این زمینه نهایت تلاش و جدیت خود را برای پایدار کردن خدمات آب و برق در استان بکار گیرند

همرسانی کنید:

نظر شما:

security code

طراحی و پیاده سازی توسط: بیدسان