دوشنبه, 07 خرداد 1403
دوشنبه, 07 خرداد 1403

روزنامه سفیر ایلام

[ شماره ۴۹۹ ]

سفیر ایلام |

در راستای توجه به فعالیت های ورزشی خبرنگاران، سالن فوتسال کارگران شهر ایلام به همت مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان به تمرینات فعالان رسانه ای استان اختصاص داده شد.


در سومین جلسه از حضور خبرنگاران در سالن که با حضور محمد علینظری؛ رئیس سازمان بسیج رسانه و شهریار غلامپور؛ رییس گروه فرهنگ و رسانه اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان برگزار شد، حاضران ضمن ادای احترام به دو همکار فقید رسانه؛ زنده یاد «حاج سامی شهبازی» و زنده یاد «حاج پژمان مهدوی فر»، با ذکر صلوات و فاتحه، یاد و نام این عزیزان از دست رفته را گرامی داشتند.


لازم به ذکر است که در پیگیری های به عمل آمده برای اختصاص سالن ورزشی کارگران به فعالان رسانه، آقایان نادری و مظفری از اداره کل کار و فرج صیدمحمدی از همکاران رسانه ای، پیگیری و همکاری قابل تقدیر مبذول داشتند.

جا دارد با توجه به ضرورت آمادگی جسمانی قشر زحمتکش رسانه که در کلیه رویدادها و رخدادهای طبیعی و غیرطبیعی همواره حضوری فعال و پویا دارند، مسئولان ورزشی استان علاوه بر اختصاص اماکن و سالن های ورزشی، نسبت به تهیه وسایل و امکانات از قبیل توپ و لباس همکاری لازم را با این قشر داشته باشند.

در ادامه حمایت های رسانه ای در امر ورزش رئیس هیئت فوتبال استان نیز همواره با اهدای توپ های فوتسال حامی فعالان رسانه ای استان بوده است.

انتظار می رود در ادامه سلسله برنامه های ورزشی در راستای تقویت آمادگی جسمانی اهالی رسانه، دستگاه های اجرایی مرتبط با امر فرهنگ و ورزش با اختصاص سالن های ورزشی مناسب از جمله استخر شنا، سالن فوتسال به این قشر توجه ویژه ای نشان دهند.


در بحث ورزش بانوان فعال حوزه رسانه انتظار می رود پیگیری لازم صورت گیرد./پویاخبر

همرسانی کنید:

نظر شما:

security code

طراحی و پیاده سازی توسط: بیدسان