جمعه, 25 خرداد 1403
جمعه, 25 خرداد 1403

روزنامه سفیر ایلام

[ شماره ۴۹۹ ]

سفیر ایلام |


فرمانده سپاه امیرالمومنین(ع) استان ایلام عزت و اقتدار امروز ایران اسلامی را مرهون خون شهدا دانست و گفت: دشمن بداند که عزمت خون شهدا اجازه تک‌تازی به او را نخواهد داد.
به گزارش خبرگزاری تسنیم از ایلام، سردار جمال شاکرمی پیش از ظهر امروز در مراسم بزرگداشت شهدای روستاهای بیشه دراز دهلران اظهار داشت: آن چه که امروز نام پر افتخار ایران را در جهان مقتدر کرده است عزت و عظمت شهدایی است که در دوران دفاع مقدس جان دادند تا عزت و عظمت ایران و ملت آن باقی بماند و ماندگار شود.

فرمانده سپاه امیرالمومنین(ع) استان ایلام عزت و اقتدار امروز ایران اسلامی را مرهون خون شهدا دانست و گفت: دشمن بداند که عزمت خون شهدا اجازه تک‌تازی به او را نخواهد داد.

وی بسیار بودن توطئه‌های دشمنان انقلاب اسلامی را نه نشانه تدبیر آنان بلکه نشانه زبونی و شکست دشمنان عنوان کرد و افزود: دشمن در برابر عظمت و حضور در صحنه و جان دادن مردم ایران برای حمایت، حفاظت و ماندگاری انقلاب اسلامی وا مانده است و مستاصل و زبون شده است.


فرمانده ارشد نظامی استان ایلام یادآورشد: هرچند دستیبابی به سلاح‌های مدرن روز و موفقیت‌های بیشمار در عرصه قدرت سخت به دست نیروهای مسلح و ولایت مدار ایران تحقق یافته است و امروز نماد اقتدار و عزت است اما فراتر از دستآوردهای قدرت سخت آن چه برای بهره‌گیری از قدرت سخت ایران را سرافراز در منطقه و جهان کرده است روحیه شهادت طلبی، ایثار و از خود گذشتگی جوانان این کشور در دفاع از حریم امن ایران است.

وی با گریز به دوران دفاع مقدس و حضور مردان و زنان استان ایلام در صحنه نبرد بدون ترک دیار خود گفت: مردم ایلام در دوران دفاع مقدس در نزدیک‌ترین نقاط به خط مقدم نبرد ایستادند و ترک دیار نکردند و با تمام وجود ایستادگی و مقاومت کردند و طعم تلخ شکست را به دشمن وارد کردند که نمونه تین مردم روستای بیشه دراز در نقطعه صفر مرزی است که امروز این مراسم به جهت بزرگداشت یاد و نام آنان برگزار شده است.

فرمانده سپاه امیرالمومنین(ع) استان ایلام در ادامه رشادت‌های  لشکر 21 حمزه سیدالشهدا (ع) ارتش را در خطوط مرزی ایلام خاصه مناطق جنوبی(مهران و دهلران) یادآورشد و بیان داشت: ارتش جمهوری اسلامی ایران با افتخار در کنار مردم این خطه رزمید و شهدای والا مقامی را تقدیم کرد که قابل تحسین و سپاس و تقدیر است.

شاکرمی گفت: مردم و ارتش و سپاه و سایر نیروهای انتظامی و امنیتی ید واحد در مقابل آنانی هستند که به نگاه نامحرم به خاک ایران نظر دارند و این اتحاد نگاه نامحرمان را کور خواهد کرد

همرسانی کنید:

نظر شما:

security code

طراحی و پیاده سازی توسط: بیدسان