سه شنبه, 28 فروردین 1403
سه شنبه, 28 فروردین 1403

روزنامه سفیر ایلام

[ شماره ۴۹۹ ]

سفیر ایلام |


ایلام-مدیرکل تبلیغات اسلامی استان ایلام از برگزاری جشن های دهه ولایت در ۱۵ بقعه متبرکه استان ایلام خبر داد. 
 

به گزارش خبرنگار مهر، محمد فتاحی ظهر سه شنبه در جلسه هماهنگی مراسم و جشن های غدیر به همت بنیاد بین المللی غدیر استان ایلام ضمن تبریک پیشاپیش عید غدیر و دهه ولایت و امامت بیان کرد: در این دهه به همت بنیاد غدیر استان و تمامی دستگاه های متولی و همچنین هیئت های مذهبی کانون های فرهنگی پایگاه های مقاومت و شبکه تبلیغی استان برنامه های شاد و متنوع و پر محتوایی تدارک دیده شده است.

وی افزود: از جمله برنامه های پیش بینی شده در دهه ولایت پخت ۳۰ هزار پرس غذای گرم توسط هیئت های مذهبی استان و تقسیم بین نیازمندان است.

فتاحی اضافه کرد: از دیگر برنامه هایی که در عید امامت و ولایت اجرا خواهد شد اهدای دو هزار جلد کتاب با موضوع غدیر در سطح استان است.

مدیرکل تبلیغات اسلامی استان ایلام تصریح کرد: ۱۵ بقعه متبرکه استان در دهه ولایت برنامه جشن خواهد داشت.

وی در ادامه به اهم برنامه های دهه ولایت اشاره کرد و گفت: اجرای جشن های شکوه ولایت با همکاری صدا و سیمای مرکز ایلام انجام می شود، همچنین برگزاری پویش خانواده شاد علوی و پویش کتابخوانی غدیر از جمله برنامه های اجرایی در این دهه است.

مدیرکل تبلیغات اسلامی استان ایلام افزود: ستادهای شهرستانی غدیر در تمامی شهرستان ها تشکیل شده و فعال هستند.

حجت الاسلام فتاحی عنوان کرد: جشنواره ملی بهار ولایت با شعار ایران قوی در پرتو غدیر، اعزام مبلغ در ایام غدیر، برگزاری جشن عید ولایت توسط حوزه های علمیه سراسر استان، حضور روحانیون و مبلغین و مبلغات در مراسمات این ایام، توزیع پرچم غدیر بین بازاریان، راه اندازی پویش فقط به عشق علی (ع)، احسان علوی و نذر غدیر با کمک اصناف و بازاریان استان، نورافشانی در آسمان شهرها استان به مناسبت عید غدیر و… با رعایت پروتکل های بهداشتی در استان طی دهه ولایت برگزار می شود

همرسانی کنید:

نظر شما:

security code

طراحی و پیاده سازی توسط: بیدسان