دوشنبه, 04 تیر 1403
دوشنبه, 04 تیر 1403

روزنامه سفیر ایلام

[ شماره ۴۹۹ ]

سفیر ایلام |

گروه استان‌ها - معاون اجرایی مجتمع پتروشیمی ایلام در واکنش به گزارش تسنیم گفت: مجتمع کارکنان پتروشیمی ایلام تا پایان سال تکمیل می‌شود.
به گزارش خبرگزاری تسنیم ازایلام، یوسف شریفی در واکنش به گزارش این رسانه با عنوان «تکمیل پروژه واحدهای شرکت پتروشیمی ایلام در هاله‌ای از ابهام قرار دارد» اظهار داشت: در ماه‌های گذشته اولویت شرکت پتروشیمی بر تأسیس واحد الفین بوده و پس از اتمام این پروژه، تکمیل مجتمع کارکنان پتروشیمی ایلام مورد توجه مسئولان پتروشیمی قرار دارد و اقدامات برای تکمیل آنان در حال انجام است.

معاون اجرایی مجتمع پتروشیمی ایلام افزود: هیئت‌ مدیره پتروشیمی پس از بررسی‌های لازم تکمیل واحدهای مورد بحث را با اعتباری بالغ‌ بر 10 میلیارد تومان در دستور کار برای تکمیل قرار داده و مجتمع کارکنان پتروشیمی ایلام تا پایان سال جاری به اتمام خواهد رسید.

وی با بیان این که کار نصب آسانسور در دو بلوک مجتمع با هزینه 500 میلیون تومان در حال اجرا است تصریح کرد: سایر نواقص این دو بلوک از قبیل تکمیل سقف کاذب، لوله‌کشی گاز برای هر واحد، نصب پکیج و غیره در حال تکمیل و اسناد مناقصه آن نیز به‌زودی منتشر می‌شود.

شریفی در پایان بیان کرد: پس از اتمام دو بلوک فوق بسته به شرایط در آینده در زمینه تکمیل سایر واحد‌ها تصمیم‌گیری خواهد شد

همرسانی کنید:

نظر شما:

security code

طراحی و پیاده سازی توسط: بیدسان