یکشنبه, 26 فروردین 1403
یکشنبه, 26 فروردین 1403

روزنامه سفیر ایلام

[ شماره ۴۹۹ ]

سفیر ایلام |به گزارش روابط عمومی دادگستری استان ایلام، دکتر علی دهقانی رئیس کل دادگستری ایلام و هیئت همراه ضمن بازدید از حوزه قضایی شهرستان آبدانان، با مردم و مراجعین به دادگستری این حوزه قضایی ملاقات و گفت‌و‌گو کرد و پس از بررسی مشکلات و درخواست های آنان دستورات مقتضی را ابلاغ نمود.
رئیس کل دادگستری استان ایلام در حاشیه این بازدید با تقدیر از تلاش‌ها و زحمات قضات و کارمندان حوزه قضایی آبدانان، خدمت رسانی به مردم در دستگاه قضایی بویژه خدمت در مناطق محروم را بزرگ و ارزشمند توصیف کرد و اذعان داشت: بازدید‌های مستمر مسئولین قضایی استان از حوزه‌های قضایی به منظور توجه ویژه به این حوزه ها، دیدار مستقیم و بدون واسطه با مردم، بررسی و احصاء کاستی‌ها و نیازمندی‌ها و برنامه ریزی برای رفع موانع خدمت رسانی به مردم عزیز این مناطق است.
وی با حضور در شعب دادگستری شهرستان آبدانان ضمن گفت‌و‌گو با قضات و کارکنان این شعب، از نزدیک در جریان رسیدگی به پرونده‌های مطروحه قرار گرفت و مسائل و مشکلات موجود را بررسی کرد.
دکتر دهقانی با تأکید بر این که مسئولیت نظارت بر حُسن انجام امور در حوزه های قضایی بر عهده رؤسا و دادستان های هر حوزه قضایی است خواستار نظارت حداکثری مدیران این واحدها در سراسر استان بر زیرمجموعه شد و تصریح کرد: با اعمال مدیریت صحیح و دقیق می‌توان ضمن برقراری نظم در ارائه خدمات، رضایت عمومی مراجعین را به بالاترین سطح ممکن افزایش داد.
رئیس کل دادگستری استان ایلام تاکید کرد: یکی از برنامه‌های راهبردی دادگستری استان، اقدام در جهت کاهش زمان رسیدگی به پرونده‌ها و رفع اطاله دادرسی است که در همین راستا با توجه به استفاده از فناوری‌های نوین مانند سامانه مدیریت پرونده‌ها و ابلاغ اوراق قضایی و برگزاری جلسات محاکم به صورت الکترونیک، میانگین وقت رسیدگی به پرونده‌ها کاهش یافته است.
گفتنی است رئیس حفاظت و اطلاعات دادگستری استان، معاونین قضایی و معاون مالی و پشتیبانی دادگستری ایلام دکتر دهقانی را در این بازدید همراهی و از بخش‌های مختلف حوزه قضایی شهرستان آبدانان بازرسی کردند

همرسانی کنید:

نظر شما:

security code

طراحی و پیاده سازی توسط: بیدسان