شنبه, 30 تیر 1403
شنبه, 30 تیر 1403

روزنامه سفیر ایلام

[ شماره ۴۹۹ ]

سفیر ایلام |نماینده ولی‌فقیه و امام جمعه ایلام با بیان این که امروز زندگی فاطمی برای زنان جامعه اسلامی یک ضرورت است گفت: زینت زن مسلمان حجاب وعفاف است.
به گزارش خبرگزاری تسنیم از ایلام ؛ حجت الاسلام الله نور کریمی‌تبار صبح امروز در نشست عفاف و حجاب که با حضور جمعی از زنان ایلامی و به مناسب هفته حجاب و عفاف برگزار شد اظهار داشت: زندگی فاطمی برای زنان جامعه اسلامی یک ضرورت است.

نماینده ولی فقیه و امام جمعه ایلام به تشریح زندگی فاطمی پرداخت و این زندگی را الگو گرفتن از سیره فاطمه (س)  عنوان کرد و گفت: عمل به سیره فاطمه (س) زندگی فاطمی است.

وی افزود: زندگی فاطمی برای زنان جامعه اسلامی ضرورتی است که این ضرورت به آنان زینت می دهد و زینت الگوی فاطمی حجاب و عفاف است.

وی به ترفند دشمنان برای گرفتن این زینت از زنان مسلمان اشاره کرد و افزود: تمام تلاش های استکبار جهانی در فضای حقیقی و مجازی بکار گرفته شده است تا با جدیدترین شیوه‌ها برای زدودن عفاف و حجاب اقدام کند و زنان مسلمان را تسخیر عوام فریبی خود کنند.

خطیب جمعه ایلام جنگ ،جنگ تمام عیار فرهنگی دشمنان برای جوانان کشور در طول دوران 40 ساله بر کسی پوشیده نیست و راز غلبه بر جنگ تمام عیار فرهنگی دشمنان این کشور در حوزه زنان حفظ حجاب و عفاف است.
امام جمعه ایلام حجاب و عفاف را محدودیت ندانست و یادآورشد: اتفاقاً رعایت حجاب و عفاف مجوز ورود به فعالیت‌های اقتصادی و سیاسی و... برای زنان جامعه اسلامی است و برداشت محدودیت از حجاب و عفاف برداشتی غلط و غیر قابل پذیرش است.

وی حضور زنان در تمام عرصه‌های سیاسی، اجتماعی را لازمه این قشر عظیم و سرنوشت ساز در آبادانی و توسعه کشور عنوان کرد و گفت:  زنان با رعایت حجاب و عفاف علاوه بر حضور در عرصه‌های مختلف از امنیت لازم نیز برخوردار خواهند بود و این یک امتیاز برای زنان محسوب می‌شود.


ادامه سخنان امام جمعه ایلام آن بود که گفت: بروز استعداد و توانایی دختران و زنان ایرانی در عرصه‌های مختلف با رعایت حجاب و عفاف حضوری آبرومند و عزت آفرین برای کشور است و   حضور افتخار آفرین زنان در عرصه‌های مختلف یک نعمت برای کشور است

همرسانی کنید:

نظر شما:

security code

طراحی و پیاده سازی توسط: بیدسان