یکشنبه, 26 فروردین 1403
یکشنبه, 26 فروردین 1403

روزنامه سفیر ایلام

[ شماره ۴۹۹ ]

سفیر ایلام |


 

گروه استان‌ها - معاون بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی استان ایلام از تشد اقدامات کنترلی و پیشگیرانه از ورود کرونا دلتا در مرز مهران خبرداد.
جمیل صادقی فر در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم در ایلام از افزایش کنترل ترددها در مرز بین‌المللی مهران خبر داد و و اظهار داشت: طی روزهای گذشته 75 مبتلابه ویروس کرونا در مرز مهران شناسایی و از ورود آن‌ها به کشور جلوگیری شد.

معاون بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی ایلام با اشاره به این‌که متأسفانه طی روزهای گذشته شاهد بی‌توجهی به رعایت پروتکل‌های بهداشتی از سوی مردم هستیم اضافه کرد: این بی‌توجهی‌ها سبب شده هرروز شاهد افزایش بیش‌ازپیش آمار مبتلایان به کرونا در استان ایلام باشیم.


صادقی فر در ادامه اظهار داشت: با توجه به وضعیت کرونا در شهرستان مهران باید به‌منظور جلوگیری از شیوع بیش‌ازپیش این ویروس نظارت‌های بیشتری جهت رعایت پروتکل‌های بهداشتی به‌ویژه در مرز مهران انجام شود.

وی بیان کرد: هم‌اکنون شهرستان‌های ایلام،چوار، دره شهر و مهران در وضعیت قرمز قرار دارند و جهت بهبود وضعیت این شهرستان‌ها مردم باید با رعایت پروتکل‌های بهداشتی همکاری لازم با مسئولان داشته باشند.

معاون بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی ایلام در پایان با اشاره به تأخیر در اجرای واکسیناسیون اظهار داشت: در شرایط کنونی تنها رعایت پروتکل‌های بهداشتی می‌تواند از شیوع بیشتر این بیماری جلوگیری کند و باید رسانه‌ها با اطلاع‌رسانی‌های صحیح و فرهنگ‌سازی به این امر کمک کنند.

همرسانی کنید:

نظر شما:

security code

طراحی و پیاده سازی توسط: بیدسان