دوشنبه, 04 تیر 1403
دوشنبه, 04 تیر 1403

روزنامه سفیر ایلام

[ شماره ۴۹۹ ]

‍ برگزاری پانزدهمین مانور جهادی مدیریت بحران و اولین اقدام فراگیر ۱۴۰۰ با محوریت عبور از پیک تابستان

رئیس گروه مدیریت بحران و پدافند غیرعامل شرکت توزیع نیروی برق استان ایلام در گفت‌وگو با خبرنگار سفیر ایلام اظهار داشت:

رسالت اصلی این شرکت تأمین و توزیع برق مطمئن و پایدار برای مشترکین است که این مهم از طریق توسعه و بهره‌برداری بهینه تأسیسات شبکه برق رقم می خورد و برگزاری عملیات های گسترده در قالب مانور مدیریت بحران می تواند کمک شایانی به اصلاح و بهینه شبکه های برق نماید. همچنین ایشان اهداف کلان را در رضایتمندی مشترکان، برآوردن انتظارات جامعه، افزایش رضایت کارکنان و ذینفعان دانست.

خالد جلیلیان در ادامه مراتب فوق گفت: شرکت توزیع نیروی برق استان پانزدهمین مانور جهادی مدیریت بحران همزمان با اولین اقدام فراگیر در سال ۱۴۰۰ را در دوم اردیبهشت ماه برگزار کردند.

رئیس گروه مدیریت بحران وپدافند غیر عامل افزود: برگزاری مانورهای مدیریت بحران و پدافند غیرعامل فرصتی مناسب برای شناخت نقاط ضعف و قوت به خصوص در حوزه برق و انرژی است.
وی با تاکید بر اینکه یکی از جامع ترین راه های مقاوم سازی در برابر مخاطرات احتمالی برگزاری مانورهای مدیریت بحران است؛ اظهار کرد: برگزاری این عملیات گسترده موجب دستیابی شرکت به اهدافی چون افزایش هماهنگی بین همکاران، کسب مهارتهای اجرایی و تمرین شرایط بحرانی می گردد.

وی در ادامه گفت: در اولین اقدام فراگیر سال ۱۴۰۰ با هدف عبور از پیک تابستان تعداد ۶۱ اکیپ اجرایی ونظارتی و۳ اکیپ خط گرم در طول مسیر حدود ۱۲۶ کیلومتر خطوط فشار متوسط، مبادرت به شناسایی و رفع اتصالات سست به تعداد ۴۳۰ مورد و رفع مشکلات عیوب مختلف به تعداد ۶۴۰ مورد شد. همچنین در راستای تسهیل در ارائه خدمات مختلف و صیانت از حقوق شهروندی، شناسایی و مقابله با رمز ارزهای دیجیتال و معرفی اپلیکیشن برق من نیز در دستور کار این حرکت جهادی بود.

جلیلیان در بیان شرح فعالیت های انجام شده برای عبور از پیک تابستان افزود: رفع اتصالات سست و آچار کشی، اصلاح عیوب موجود روی فیدرهای فشار متوسط، نصب و معرفی اپلیکیشن برق من از مهمترین اقدامات صورت گرفته  در اقدام فراگیر مذکور به منظور عبور از پیک تابستان و کاهش خاموشی ها است.

ایشان در پایان از مردم عزیز استان درخواست داشتند که با نصب اپلیکیشن *برق من* از طریق لینک زیر ضمن بهره‌مندی آسان و راحت در اخذ خدمات مختلف شرکت توزیع نیروی برق، ما را نیز در ارائه خدمات بهتر و با کیفیت تر یاری نمایند.
‏«سامانه برق ایران (برق من)» را در بازار اندروید ببین:
http://cafebazaar.ir/app/?id=com.pdpsoft.android.saapa&ref=shareنویسنده: سمیه محمدی
همرسانی کنید:

نظر شما:

security code

طراحی و پیاده سازی توسط: بیدسان