پنجشنبه, 10 خرداد 1403
پنجشنبه, 10 خرداد 1403

روزنامه سفیر ایلام

[ شماره ۴۹۹ ]

سفیر ایلام |

استاندار ایلام با اشاره به اینکه کمبود کالاهای اساسی در ایلام گزارش نشده است، گفت: تلاش می شود مردم با مشکل کمبود در زمینه کالاهای اساسی مواجه نشوند.
به گزارش خبرنگار سفیر ایلام؛ محمد نوذری صبح پنجشنبه در دیدار با معاون بازرگانی وزارت صمت اظهار کرد: خوشبختانه گزارشی از کمبود کالاهای اساسی در استان ایلام مشاهده نشده است.

وی با اشاره به اینکه خشکسالی و کرونا تاثیر منفی زیادی در تولیدات استان گذاشته است، افزود: کاهش بارندگی در استان بر روی محصولات کشاورزی تاثیر منفی گذاشته که این موضوع سبب خسارت به کشاورزان شده است.

نوذری با بیان اینکه بازار استان متاثر از شیوع کرونا است، گفت: در شرایط کنونی باید تلاش شود مردم با کمبود کالاهای اساسی مواجهه نشوند و رفع مشکلات مردم در راس برنامه‌های مدیران قرار گیرد تا سبب نارضایتی مردم از دولت نشود.

رئیس سازمان صمت استان. ایلام نیز در این دیدار گفت: در بحث تامین کالاهای اساسی شامل، برنج، روغن، شکر، مرغ و… در سطح استان کمبودی وجود ندارد.

رضا محمد رحیمی افزود: خوشبختانه قیمت مصوب کالای اساسی از جمله مرغ کشتار روز در ایلام به خوبی رعایت می‌شود.

وی یادآور شد: با برنامه ریزی معاونت بازرگانی استان سهمیه کالاهای مورد نیاز جذب و جلسات ستاد تنظیم بازار در راستای نظارت بیشتر به صورت منظم برگزار می‌شود.

عباس قبادی، معاون بازرگانی وزارت صمت و دبیر کارگروه تنظیم بازار کشور صبح امروز پنج شنبه در سفری یک روزه وارد ایلام شد.

دیدار با استاندار، شرکت در کارگروه تنظیم بازار و بازدید از کشتارگاه ایوان از مهمترین برنامه‌های قبادی در ایلام است.

همرسانی کنید:

نظر شما:

security code

طراحی و پیاده سازی توسط: بیدسان