دوشنبه, 07 خرداد 1403
دوشنبه, 07 خرداد 1403

روزنامه سفیر ایلام

[ شماره ۴۹۹ ]

سفیر ایلام |

نورالله دلخواه گفت: ۵۸۰ دستگاه ناوگان باری استان برای حمل کالاهای اساسی مورد نیاز مردم طی یک ماه گذشته به بندر امام خمینی(ره) اعزام شدند.

وی افزود: با توجه به تاکید معاونت حمل و نقل سازمان راهداری و حمل و نقل جاده‌ای درخصوص برنامه ریزی، هماهنگی و تسریع در روند حمل کالاهای اساسی از مبدا بندر امام (ره) به اقصی نقاط کشور، طی برگزاری جلسات مختلف با انجمن‌ها، صنوف حمل و نقل کالا، صنوف هماهنگی لازم برای اعزام ناوگان استان ایلام به بندر امام صورت گرفت.
 
مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای ایلام گفت: روند جابه‌جایی و حمل کالاهای اساسی استان از پایانه بار بندر امام (ره) با به کارگیری ناوگان حمل ونقل استان تسریع می‌یابد.
 
دلخواه عنوان کرد: برای انجام هماهنگی‌های بیشتر، جلساتی برای تسریع در حمل کالاهای اساسی از مبدا بندر امام خمینی به مقصد ایلام با مدیران پشتیبانی امور دام استان، پلیس راه استان و شرکت‌های حمل و نقل کالا نیز برگزار شده است.
 
وی با اشاره به اینکه این کالاها شامل جو،کنجاله سویا، ذرت و ... است، گفت: به منظور کمک به تخلیه بنادر و انتقال سریع کالاهای اساسی در سطح کشور با استفاده از ظرفیت ناوگان های ملکی و زیرپوشش شرکت‌های حمل و نقل استان اقدام به این امر کرده است.


 

همرسانی کنید:

نظر شما:

security code

طراحی و پیاده سازی توسط: بیدسان