دوشنبه, 04 تیر 1403
دوشنبه, 04 تیر 1403

روزنامه سفیر ایلام

[ شماره ۴۹۹ ]

سفیر ایلام
برای بیش از ۳۰ هزار متر مربع از اراضی خریداری شده، سند مالکیت تک برگ اخذ شد
مدیرعامل شرکت گاز استان ایلام گفت: در طول سال گذشته برای ۳۰ هزارو ۹۰۴ متر مربع از اراضی تملک شده ایستگاههای CGS، TBS و CPS این شرکت سند مالکیت صادر شده است.
به گزارش روابط عمومی شرکت گاز استان ایلام؛ عباس شمس اللهی با اشاره به اینکه در سال جهش تولید سند ۳۰ هزارو ۹۰۴ متر مربع مترمربع از اراضی ایستگاههای شرکت گاز استان ایلام اخذ شده است، افزود: ۱۵ هزارو ۹۶۹ متر مربع از اراضی تملک شده شرکت نیز تغییر کاربری داده شده است و اقدامات قانونی و مراحل صدور سند بقیه ایستگاه ها نیز در دست اقدام است.
وی به میزان تحصیل اراضی واقع در مسیر خطوط تغذیه و شبکه در سال گذشته اشاره کرد و اظهار داشت: برای ۵۶۰ هزار متر مربع از اراضی واقع در حریم خطوط شرکت در شهرستانهای مختلف، اقرار نامه، مبایعه نامه و رضایت نامه محضری اخذ و پس از پرداخت خسارت برای اجرای پروژه ها در اختیار مدیریت مهندسی و اجرای طرحها قرار گرفته است.
مدیرعامل شرکت گاز استان ایلام تصریح کرد: تلاش می شود که این روند در سال جاری و بخصوص در راستای گازدار نمودن روستاهای باقیمانده تسریع یابد.
شمس اللهی خاطرنشان کرد: در خصوص دعاوی حقوقی و کیفری مربوط به شرکت گاز استان ایلام باید گفت که از مجموع ۲۶ دعوای حقوقی و ۱۳ پرونده کیفری مطروحه شرکت در محاکم قضایی، در ۳۱ پرونده منجر به صدور حکم قضایی مبنی بر حاکمیت شرکت گاز، ۴ مورد محکومیت و بقیه پرونده ها نیز در دست رسیدگی قضایی و طی کردن مراحل قانونی است.

همرسانی کنید:

نظر شما:

security code

طراحی و پیاده سازی توسط: بیدسان