دوشنبه, 07 خرداد 1403
دوشنبه, 07 خرداد 1403

روزنامه سفیر ایلام

[ شماره ۴۹۹ ]

مدیرکل سازمان تبلیغات اسلامی استان ایلام با اشاره به شرایط کرونایی حاکم بر استان ایلام گفت: مراسم شب‌های قدر در ایلام در فضای باز با رعایت شیوه نامه های بهداشتی برگزار می‌شود.

حجت الاسلام محمد فتاحی در گفت‌وگو با خبرنگار سفیر  ایلام، با اشاره به شرایط کرونایی حاکم بر استان ایلام اظهار داشت: مراسم شب‌های قدر در ایلام در فضای باز و با رعایت شیوه نامه های بهداشتی برگزار می‌شود.

مدیرکل سازمان تبلیغات اسلامی استان ایلام گفت: شرایط برای برگزاری مراسم شب‌های قدر در استان به حضور در فضای باز مهیا شده است علاوه بر آن از بستر فضای مجازی برای مراسم شب‌های قدر نیز استفاده خواهد شد

وی تجربه استفاده از بستر فضای مجازی برای برگزاری مراسمات مذهبی، فرهنگی و ایام و مناسبت‌ها را تجربه موفق در راستای حفظ ارزش‌ها عنوان کرد و افزود: از این تجربه حاصله در طول یک سال گذشته بهره خواهیم برد و مراسم شب های قدر هم در فضای باز و هم را با استفاده از تجارب حاصله به بهترین نحو ممکن اجرایی خواهیم کرد.

فتاحی رعایت ملاحظات و توصیه‌های بهداشتی و درمانی را در شرایط فعلی استان یک ضرورت دانست و خاطرنشان کرد: اجرای طرح "هر خانه یک مسجد" استفاده از ظرفیت صدا و سیمای مرکز ایلام این امکان را به مردم مؤمن و معتقد با ارزش‌های دینی خواهد داد تا مراسم راز و نیاز و دعا را با حضور در منازل خود نیزبه‌صورت مجازی برگزار کنند.

وی برگزاری جشنواره محله همدلی، فعالیت های قرآنی، مسابقه های فرهنگی و تبلیغی در مساجد و همچنین تولید محتوا تبلیغی در فضای مجازی از دیگر برنامه‌های عنوانی توسط مدیرکل سازمان تبلیغات اسلامی استان ایلام است و گفت: تمام برنامه‌ها با اولویت سلامت مردم انجام می‌شودنویسنده: سمیه محمدی
همرسانی کنید:

نظر شما:

security code

طراحی و پیاده سازی توسط: بیدسان