پنجشنبه, 10 خرداد 1403
پنجشنبه, 10 خرداد 1403

روزنامه سفیر ایلام

[ شماره ۴۹۹ ]

سفیر ایلام |

فرمانده انتظامی دره شهر:

اختلافات ملکی منجر به قتل ۲ نفر در بخش ماژین دره شهر شد

فرمانده انتظامی شهرستان دره شهر گفت: اختلاف ملکی،منجر به قتل ۲ نفر در بخش ماژین از توابع شهرستان دره شهر شد.

به گزارش سفیر ایلام، محمدزمان بیگی ظهر سه شنبه در جمع خبرنگاران اظهار کرد: در پی کسب خبری از مرکز فوریت‌های پلیسی ۱۱۰ مبنی بر وقوع ۲ فقره قتل در تنگه مهواز بخش ماژین، بلافاصله ماموران انتظامی برای بررسی موضوع به محل وقوع حادثه اعزام شدند.

وی افزود: پس ازحضور ماموران درمحل و طبق تحقیقات انجام شده مشخص شد، ۲ نفر از افراد محلی حدوداً (۳۰و ۴۵ ساله) در جریان درگیری طایفه‌ای قبلی و به علت اختلافات ملکی، توسط فرد یا افرادی ناشناس با سلاح گرم در تنگه مهواز بخش ماژین به قتل رسیده‌اند.

یگی، با اشاره به اینکه ضارب یا ضاربان پس از ارتکاب جرم بلافاصله از محل متواری شدند، گفت: بررسی‌های میدانی و تخصصی پلیس برای شناسایی و دستگیری قاتل از همان لحظه وقوع جرم، آغاز شده است.

وی با بیان اینکه، با انجام اقدامات پیشگیرانه و استقرار نیروهای پلیس در محل حادثه، هم اکنون امنیت و آرامش برقرار است، تصریح کرد: مردم به شایعات مطرح شده در فضای مجازی توجه نکنند.

فرمانده انتظامی شهرستان دره شهر در پایان، از شهروندان خواست هرگونه اختلافات ملکی را از طریق مرجع قانونی پیگیری کنند، و از رفتار خشونت آمیز و نزاع و درگیری پرهیز کنند تا شاهد حوادث دلخراش نباشیم

همرسانی کنید:

نظر شما:

security code

طراحی و پیاده سازی توسط: بیدسان