سه شنبه, 28 فروردین 1403
سه شنبه, 28 فروردین 1403

روزنامه سفیر ایلام

[ شماره ۴۹۹ ]

سفیر ایلام |

فرمانده انتظامی شهرستان دهلران خبر داد؛

دستگیری قاتل فراری در شهرستان دهلران

فرمانده انتظامی شهرستان دهلران از دستگیری قاتل متواری که صبح امروز یک جوان دهلرانی را به قتل رسانده بود در کمتر از ۲ ساعت خبر داد.

به گزارش سفیر ایلام، منوچهر مکی اظهار کرد: در پی به قتل رسیدن یک جوان در شهرستان دهلران به علت اختلافات شخصی و متواری شدن قاتل با توجه به حساسیت موضوع تدابیر لازم توسط پلیس آگاهی شهرستان اتخاذ و تلاش برای دستگیری قاتل فراری آغاز شد.

وی ادامه داد: در این راستا اکیپی از کارآگاهان اداره مبارزه با جرائم جنائی پلیس آگاهی شهرستان در همان ساعات اولیه وقوع قتل برای بررسی موضوع به منطقه وقوع جرم اعزام شدند.

وی افزود: کارآگاهان با تلاش و انجام تحقیقات پلیسی و به کار بردن تمام توان عملیاتی و اطلاعاتی توانستند ردپای قاتل متواری را در یکی از روستاهای شهرستان پیدا کنند.

فرمانده انتظامی شهرستان دهلران تصریح کرد: پلیس آگاهی شهرستان با هماهنگی با ماموران انتظامی موفق شدند در یک عملیات غافلگیرانه قاتل را دستگیر کنند.

سرهنگ مکی در پایان با بیان اینکه متهم در بازجویی فنی پلیس بزه ارتکابی را قبول داشته و اعتراف کرد، گفت: متهم با تشکیل پرونده برای سیر مراحل قانونی تحویل مرجع قضایی شد.

همرسانی کنید:

نظر شما:

security code

طراحی و پیاده سازی توسط: بیدسان