پنجشنبه, 10 خرداد 1403
پنجشنبه, 10 خرداد 1403

روزنامه سفیر ایلام

[ شماره ۴۹۹ ]

سفیر ایلام |

هراس دشمنان از حضور حداکثری مردم در انتخابات
  

فرمانده سپاه امیرالمؤمنین(ع) استان ایلام گفت: هر کدام از ما در آستانه انتخابات رسالت بزرگی داریم و با مشارکت و حضور حداکثری تمام توطئه های دشمنان را ناکام خواهیم گذاشت.

 
سردار جمال شاکرمی گفت: دختران باید با الگوپذیری از شخصیت کریمه اهل بیت حضرت معصومه (س) راه سعادت زندگی فردی و اجتماعی خود را انتخاب کنند.

وی افزود: آموزه های اسلام با احیا و اصلاح جایگاه زن در جوامع مختلف بشری، پدیدآورنده تحول مثبت و شگرف در تبیین جایگاه دختران و تکریم شخصیت و حقوق آنان بوده و همواره مبین اوج تکریم و تجلی ارزش های والای انسانی دختران است.

 فرمانده سپاه امیرالمؤمنین(ع) استان ایلام گفت: انتخابات اخیر با انتخابات گذشته متفاوت است، در واقع یک رقابت سیاسی و انتخاب یک فرد نیست بلکه یک لحظه است برای کل تاریخ است.

وی ادامه داد: دشمنان نظاره گره انتخاباتند، آنها به دنبال تضعیف امام مسلیمن هستند و می خواهند ضربه اساسی را در این انتخابات وارد کنند.

سردار شاکرمی تصریح کرد: امروز در مقابل دشمنان، سربلند هستیم و دشمنان را از آرمان هایشان دور کردیم؛ هر کدام از ما در آستانه انتخابات رسالت بزرگی داریم و با مشارکت و حضور حداکثری تمام توطئه های دشمنان را ناکام خواهیم گذاشت.

همرسانی کنید:

نظر شما:

security code

طراحی و پیاده سازی توسط: بیدسان