دوشنبه, 04 تیر 1403
دوشنبه, 04 تیر 1403

روزنامه سفیر ایلام

[ شماره ۴۹۹ ]

سفیر ایلام |

بررسی طرح های عمرانی راه و شهرسازی شهرستانهای جنوبی استان ایلام در بازدید نماینده استان در مجلس شورای اسلامی به همراه مدیر کل راه و شهرسازی استان ایلام

در بازدید  دکتر علیزاده نماینده حوزه جنوبی استان ایلام به همراه مهندس بهادری مدیرکل راه و شهرسازی استان ایلام طرح های عمرانی راه و شهرسازی شهرستانهای جنوبی استان مورد بررسی قرار گرفت.

به گزارش اداره ارتباطات و اطلاع رسانی راه و شهرسازی استان ایلام، بهزاد علیزاده نماینده حوزه جنوبی استان ایلام به همراه عبدالله بهادری مدیرکل راه و شهرسازی استان ایلام  و فرمانداران شهرستانهای جنوب استان، ضمن بازدید از پروژه های در حال احداث چهار شهرستان بدره، دره شهر، آبدانان و دهلران به بررسی آخرین وضعیت پیشرفت فیزیکی این طرح ها پرداختند.

مدیرکل راه و شهرسازی استان ایلام در این بازدید گفت: در حوزه جنوب استان طرح ها و پروژه های بزرگ و متعددی در دست اجرا داریم که خوشبختانه روند اجرای این طرح ها در حال تسریع و شتاب گرفتن است و اگر روند تزریق اعتبار هم تداوم داشته باشد قطعاً تکمیل این طرح ها طبق برنامه زمانبندی پیش می رود.

عبدالله بهادری احداث محور ارتباطی سیروان- بدره، واریانت چهار خطه چشمه شیرین، ساختمان بخشداری چشمه شیرین، چهار خطه ورودی شهر دره شهر، ساختمانهای مسجد جامع و کتابخانه عمومی دره شهر، چهار خطه خروجی دره شهر، تونل عظیم کبیر کوه و راههای طرفین، چهار خطه خروجی آبدانان به سمت دهلران، چهار خطه دهلران به اندیمشک، تعیین تکلیف و تکمیل مسکن مهر دهلران و ... را از جمله طرح های عمرانی چهار شهرستان جنوبی ایلام ذکر کرد و افزود: با تکمیل و بهره برداری از این طرح ها جنوب استان ایلام در مسیر توسعه قرار خواهد گرفت.

بهزاد علیزاده نماینده حوزه جنوبی استان ایلام نیز در این بازدید گفت: راه و شهرسازی استان ایلام درحوزه های مختلف طرح های بزرگی در شهرستانهای جنوب استان در دست اجرا دارد و برنامه ریزی برای احداث پروژه های جدیدو ادامه طرح های موجود نیز درحال انجام است که با جدیدت و پی گیری که مدیریت راه و شهرسازی استان و همکاران این مجموعه دارند مطمئناً روند اجرای طرح ها و برنامه ها منظم ادامه خواهد یافت و تلاش خواهد شد تا اعتبارمورد نیاز نیز به موقع تأمین شود.

 

همرسانی کنید:

نظر شما:

security code

طراحی و پیاده سازی توسط: بیدسان