سه شنبه, 02 مرداد 1403
سه شنبه, 02 مرداد 1403

روزنامه سفیر ایلام

[ شماره ۴۹۹ ]

سفیر ایلام |

با تاکید وزیر ارتباطات و پیگیری مدیرعامل شرکت ملی پست ؛
واکسیناسیون پستچی ها تایک ماه آینده انجام می شود

واکسیناسیون کارکنان شرکت ملی پست بر اساس تاکید مهندس آذری جهرمی؛ وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات و پی گیری‌های مدیرعامل شرکت ملی پست مبنی بر مواجهه مستقیم این قشر از کارکنان کشور با مردم و امانات پستی تا یک ماه آینده انجام می شود.

به گزارش روابط عمومی شرکت ملی پست،با شیوع ویروس کرونا در کشور و تغییر روند فعالیت های برخی صنوف و تعطیلی فروشگاه های فیزیکی، کسب و کارهای مجازی رونق و با استقبال مردم مواجه شد.

در این بین ستادملی مقابله با کرونا با ابلاغ بخشنامه ای سطوح فعالیت مشاغل را تعیین و فعالیتهای پستی در مشاغل گروه یک و خدمات ضروری قرار گرفت.

این شرکت با بهره گیری حداکثری از توان نیروی انسانی بدون افزایش پرسنل در کاهش مراجعات حضوری و ترددهای غیر ضرور ،نقشی موثر ایفا کرد .

در همین راستامدیرعامل شرکت ملی پست نیز نسبت به پی گیری نامه آذری جهرمی و مکاتبات متعدد در این خصوص اقدام کرد و با ابلاغ نامه ای با واکسیناسیون سریعتر کارکنان شبکه پستی در اولویت گروه سوم قرار گرفتند و بر همین اساس مقرر شد تا کارکنان پست طی یک ماه آینده واکسینه شوند.

پیش از این وزیر ارتباطات با توجه به نقش بی بدیل پست در سنگر مقابله با شیوع ویروس کرونا و ارتباطات مستقیم این قشر از کارکنان به طور مستقیم با مردم و امانات پستی و در معرض خطر بودن ، طی نامه ای به وزیر بهداشت، درمان،آموزش پزشکی خواستار تامین واکسن پرسنل شرکت ملی پست شده بود.

گفتنی است طی ایام شیوع بیماری کرونا تعداد 12 نفر از کارکنان شرکت ملی پست جان خود را در اثر ابتلا به این بیماری از دست دادند و بیش از 1000 نفر از کارکنان در سطح کشور درگیر بیماری شدند و پس از بهبود بلافاصله فعالیت کاری خود را از سرگرفتند.

همرسانی کنید:

نظر شما:

security code

طراحی و پیاده سازی توسط: بیدسان