دوشنبه, 07 خرداد 1403
دوشنبه, 07 خرداد 1403

روزنامه سفیر ایلام

[ شماره ۴۹۹ ]

سفیر ایلام |

به همت سارا فلاحی نماینده مردم ایلام در مجلس شورای اسلامی؛بخش کودک کتابخانه های عمومی ایلام به روز آوری شد
با پیگیری و رایزنی سارا فلاحی، نماینده مردم ایلام در مجلس شورای اسلامی بیش از300 جلد کتاب به ارزش 100 میلیون ریال از طرف وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی به کتابخانه های عمومی استان ایلام اهدا شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه های عمومی استان ایلام، با پیگیری و رایزنی سارا فلاحی، نماینده مردم ایلام در مجلس شورای اسلامی بیش از300 جلد کتاب کودک به ارزش 100میلیون ریال از طرف وزارت فرهنگ و ارشاد به کتابخانه های عمومی استان ایلام اهدا شد.
فلاحی در جلسه دیدار با جمعی از کتابداران و بازدید از کتابخانه مرکزی ایلام بر ضرورت بروز رسانی منابع مکتوب و تجهیز کتابخانه های عمومی به جدیدترین تالیفات و آثار منتشر شده تاکید کرد.
این آثار پس از دریافت بر اساس نیاز و سهمیه بندی استاندارد در بین کتابخانه های عمومی استان توزیع و پس از ثبت و اعمال مراحل فنی در سیستم امانت و استفاده عمومی قرار می گیرند.
لازم به ذکر است منابع مکتوب مورد نیاز کتابخانه های عمومی از راههای گوناگون مانند سهمیه اهدایی از طرف نهاد کتابخانه های کشور، اهدایی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، اشخاص حقیقی و حقوقی تامین می شود و این کتب پس از دریافت مورد بررسی کارشناسی قرار گرفته و براساس نیاز در کتابخانه ها توزیع می شوند.

همرسانی کنید:

نظر شما:

security code

طراحی و پیاده سازی توسط: بیدسان